اخبار سیاسی

یک نماینده مجلس نباید در امور اجرایی دخالت کند

خبرنگاران/اصفهان عضو هیئت داوری حزب اتحاد ملت ایران اسلامی منطقه اصفهان گفت: هر کاندیدایی که میخواهد وارد مجلس گردد باید یک دوره توضیح وظایف نمایندگان مجلس را خوانده باشد.

11 فروردین 1399

رسیدن ویروس کرونا به قاره آفریقا

وزارت بهداشت و مسکن مصر عصر آدینه از شناسایی نخستین فرد مبتلا به ویروس کرونا در این کشور اطلاع داد.

9 فروردین 1399

وزیر دولت در امور صلح: دولت افغانستان اقدامات موثری برای زندانیان طالبان انجام می دهد

وزیر دولت در امور صلح افغانستان در دیدار با معاون سفیر آمریکا در کابل گفت: دولت افغانستان اقدامات موثری برای زندانیان طالبان روی دست دارد.

7 فروردین 1399

34 هزار اثر ثبت شده ملی در کشور وجود دارد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی:گفت: 34 هزار اثر ثبت شده ملی در کشور وجود دارد که برای ساماندهی و بازآفرینی آنها مشارکت بازاریان ضرورت دارد.

6 فروردین 1399

بهره برداری از 31 پروژه برق رسانی در اهواز

خبرنگاران/خوزستان در سفر یک روزه رئیس مجلس شورای و وزیر نیرو به خوزستان، 31 پروژه برق رسانی در برق اهواز به بهره برداری رسید.

3 فروردین 1399

وزیر بهداشت: خط تماس ویژه مشاوره اضطراری کرونا راه اندازی شد

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از راه اندازی خط تماس ویژه برای پاسخگویی به سوالات مردم درباره ویروس کرونا خبر داد.

1 فروردین 1399

پرتاب 7 هزار و 423 بمب و موشک؛ تشدید بی سابقه حملات آمریکا علیه طالبان

گزارش تازه فرماندهی مرکزی نیروی هوایی آمریکا نشان می دهد که جنگنده های آمریکایی در سال 2019 و همزمان با اوج مذاکرات با طالبان 7 هزار و 423 بمب و موشک را در افغانستان به کار برده اند.

26 اسفند 1398

پمپئو: آماده مذاکره درباره حضور نظامیان آمریکایی در عراق هستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه النشره، عادل عبدالمهدی نخست وزیر پیشبرد امور عراق و مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا دوشنبه شب به صورت تلفنی تبادل نظر و رایزنی کردند.

26 اسفند 1398

مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی شد

مازیار ناظمی با حضور در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، حکم خود را به عنوان سرپرست این فدراسیون دریافت کرد.

25 اسفند 1398

آینده شهرک صنعتی ماهدشت روشن است

خبرنگاران/البرز رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: شهرک صنعتی ماهدشت ظرفیت های فراوانی دارد که در صورت همدلی و سختکوشی می توان بخش عمده ای از این ظرفیت های بالقوه را بالفعل کرد.

23 اسفند 1398

چرا معاونت جوانان از افزایش مبلغ وام ازدواج نگران است؟

رشد مبلغ وام ازدواج از 3 میلیون تومان در سال 88 به 50 میلیون تومان در سال آینده در نگاه اول این امید را در دل جوانان ایجاد می نماید که می توانند با یاری این افزایش بخشی از مشکلاتشان را حل نمایند، اما شرایط مالی در دو سال گذشته نوسانات زیادی را تجربه کرد و...

17 اسفند 1398

مدل کار میان بخش خصوصی و دولت برمبنای ریسک است

نشست کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران با حضور دبیر شورای فناوری اطلاعات برگزار گردید. در این نشست رضا باقری اصل، دبیر شورای فناوری اطلاعات گفت: در طول شش ماه گذشته بر چند محور اصلی تمرکز داشتیم. به گفته او، در گام نخست بر تعامل پذیری تمرکز...

17 اسفند 1398

دولت اسلام آباد: گزارش پزشکی نواز شریف فریبکاری محض است

وزارت بهداشت پاکستان ضمن رد کردن گزارش پزشکی نواز شریف اظهار داشت: این گزارش تنها برای فریب دادن ما ساخته شده است.

17 اسفند 1398

تضعیف شورای نگهبان توسط مسئولان ارشد دولت سبب خشنودی دشمنان می شود

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تضعیف ارکان نظام به ویژه از زبان مسئولان ارشد در رسانه های عمومی، باعث خشنودی آمریکا و تحقق اهداف بدخواهان و منافقان است.

15 اسفند 1398

امید آفرینی و امید افزایی لازمه امروز جامعه است

خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان، رمز موفقیت و توسعه کشور را دستیابی به اهداف مورد نظر برای پیشرفت در بستر وحدت ملی خواند و گفت: بعضی به ضرورت این انسجام ملی باور ندارند و در این راستا گاهی زمینه انشقاق و دلسردی بخش هایی از جامعه را ایجاد می نمایند، در...

13 اسفند 1398

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به فضاسازی مشکوک غرب در خصوص سقوط هواپیمای اوکراینی

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه به فضاسازی های مشکوکی که در خصوص سقوط هواپیمای اوکراینی توسط منابع غربی ایجاد شده است واکنش نشان داد.

9 اسفند 1398

دولت وفاق ملی لیبی مجددا کنترل سرت را به دست گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، گزارش های رسانه ای حاکی از آن است که نیروهای دولت وفاق ملی لیبی پیروز شدند مجدداً کنترل شهر سرت را به دست بگیرند.

8 اسفند 1398

ائتلاف نوری المالکی: هدف آمریکا بازگرداندن عراق به بند هفتم سازمان ملل است

ائتلاف وابسته به نخست وزیر پیشین عراق خاطرنشان کرد که آمریکا برای بازگرداندن عراق به ذیل بند هفتم منشور سازمان ملل کوشش می نماید.

5 اسفند 1398

بوروکراسی چگونه منجر به فساد می گردد؟

خبرنگاران/خراسان رضوی عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: بوروکراسی دراصل باید جلوی فساد را بگیرد؛ اما اگر بزرگ باشد چون تجمع قدرت، ثروت و اعتبار دارد می تواند فساد ایجاد کند.

3 اسفند 1398

کفاشیان هنوز در AFC نایب رئیس ایران است

به گزارش خبرنگاران، فریدون اصفهانیان با اشاره به انتخاب حیدر بهاروند به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال به جای مهدی تاج گفت: در اساسنامه آمده است در صورت کناره گیری رئیس فدراسیون، نایب رئیس اول سرپرست گردد. در صورتی که نایب رئیس اول نباشد، نواب دیگر می...

2 اسفند 1398
تعداد: (439)
ثبت آگهی مسافرتی رایگان