اخبار سیاسی

نخست وزیر ایرلند: توافقی بهتر از طرح فعلی برای برگزیت وجود ندارد

لئو وارادکار، نخست وزیر ایرلند شمالی روز گذشته در نشستی خبری در بروکسل درباره برگزیت گفت توافقی بهتر از توافق نامه کنونی برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا وجود ندارد.

30 فروردین 1398

فرونشست، 3 خط توزیع برق دشت اشتهارد را تهدید می نماید، ایجاد شکاف هایی در مسیر راه آهن تهران-مشهد

با توجه به اینکه سهم آب های زیر زمینی در استان البرز 85 درصد است، به دلیل حفر چاه های غیر مجاز و وجود چاه های فراوان مجاز، دشت های اطراف این استان با مخاطرات ناشی از فرونشیست زمین روبرو هستند، به گونه ای که به گفته محققان کشور هم اکنون سه خط موازی انتقال...

29 فروردین 1398

تصاویری جالب و تماشایی از خودروهای مورد استفاده پوتین

تصاویری از رئیس جمهور روسیه در کنار خودروهای گوناگون را از نظر می گذرانید.

29 فروردین 1398

آیین نامه مالی و معاملاتی فدراسیون های ورزشی ابلاغ شد

وزارت ورزش و جوانان آیین نامه مالی و معاملاتی فدراسیون های ورزشی را ابلاغ کرد. - اخبار ورزشی -

27 فروردین 1398

با اعلام صالحی امیری؛ مهدی تاج در فدراسیون فوتبال ماندنی شد

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان گفت: در پی جلسات فشرده ای که با وزیر ورزش و جوانان و ریاست فدراسیون فوتبال داشتیم مقرر شد مهدی تاج به خدمت خود در فدراسیون فوتبال ادامه دهد.

17 فروردین 1398

امیرحسین فتحی: اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس از بی تدبیری سازمان لیگ بود، شاید یک دستیار خارجی به کادر فنی استقلال اضافه گردد

سرپرست باشگاه استقلال از احتمال اضافه شدن یک مربی خارجی به کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه اطلاع داد.

17 فروردین 1398

اقدامات خصمانه آمریکا ضرورت همکاری چین و ایران را بیشتر نموده است

بوائو - چین- خبرنگاران - سید ضیا هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (خبرنگاران) تاکید نمود که اقدامات خصمانه و ناعادلانه آمریکا علیه چین و جمهوری اسلامی ایران، ضرورت همکاری میان دو کشور در حوزه های مختلف به ویژه رسانه ای را بیشتر نموده است.

11 فروردین 1398

مطالعه طرح ساماندهی ورودی شرقی گرگان در حال اجرا است

به گزارش خبرنگاران، شامگاه شنبه صد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان با حضور اعضای شورا، شهردار و مدیران شهری گرگان برگزار گردید.

9 فروردین 1398

تماس های تبلیغاتی دست بردار نیستند!

اگرچه علی رغم کاهش پیامک های تبلیغاتی هنوز هم این شیوه تبلیغات برای کسب وکارها کاملا از بین نرفته، اکنون تماس های تبلیغاتی هم به آن ها اضافه شده و به اذعان مشترکان، طی چند ماه گذشته نیز افزایش یافته اند.

9 فروردین 1398

اروپا باز هم پشت ایران درآمد

اتحادیه اروپا با تاسف بار خواندن اقدام سوئیفت که دسترسی برخی بانک های ایرانی به این سامانه را تعلیق نموده است، به ایجاد سازوکار جدید مالی برای تجارت با ایران سرعت بیشتری بخشید.

5 فروردین 1398

نتایج انتخابات کنگره چه پیامی به ترامپ داد؟

برتری دمکرات ها در انتخابات میان دوره ای کنگره با به دست دریافت مجلس نمایندگان آمریکا بار دیگر تعادل را به فضای سیاسی این کشور بازگرداند و به نظر می رسد که با این نه جامعه آمریکا به ترامپ، اکنون زمان نظارت و محدودسازی قدرت او فرارسیده است.

4 فروردین 1398

جمهوری خواستار 52 کرسی و دمکرات ها و نمایندگان مستقل، 48 کرسی مجلس سنا را به دست اوردند

نتایج اولیه انتخابات میان دوره ای آمریکا نشان می دهد که دموکراتها اکثریت کرسی های مجلس نمایندگان را در اختیار گرفتند. این در حالی است جمهوریخواهان موفق به حفظ اکثریت خود در مجلس سنا شده اند.

3 فروردین 1398

استقبال مردم یونان از موسیقی سنتی ایرانی

گروه همنوازی تاج به مناسبت فرارسیدن نوروز و میلادی امام علی(ع) در مجلل ترین قصر موسیقی آتن و با استقبال یونانیان علاقه مند به موسیقی سنتی ایرانی به اجرا پرداخت.

3 فروردین 1398

شماره بیست و چهارم فرهنگ امروز منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، شمارۀ بیست وچهارم نشریه فرهنگ امروز با تصویری از بهمن فرمان آرا منتشر شد. مصاحبه با فرمان آرا که به منظور آنالیز موج نو سینمای ایران اجرا شده، زوایای جالبی از تاریخ سینمای دهۀ چهل را روشن می سازد. دهۀ چهل برای سینمای ایران بسیار متفاوت...

27 اسفند 1397

سریال ها از جنس مردمند؟

از صداوسیما به عنوان رسانه ملی انتظار می رود بتواند سریال هایی فراوری کند که بیانگر واقعیت های جامعه و دغدغه های مردم باشد و مخاطب به نوعی خودش را به عنوان آیینه ای تمام قد در آن ها ببیند. اینها بخشی از خواسته های مردمی است که از آنها انتظار داریم غیر...

26 اسفند 1397

داورزنی: با استعفای خادم موافقت شد؛ باید زودتر مجمع فدراسیون کشتی را برگزار کنیم، بازنشسته نیستم، فرجی با وزارت ورزش هماهنگ است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: در یکی دو روز آینده، سرپرست فدراسیون کشتی انتخاب خواهد شد تا هر چه سریع تر مجمع فدراسیون را برگزار کنیم.

25 اسفند 1397

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی بازداشت شد

دادستان بجنورد از بازداشت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان شمالی اطلاع داد.

22 اسفند 1397

سفیر فرانسه:منتظر دستورالعمل آمریکا برای فروش کالا به ایران هستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، جرارد اِراد سفیر فرانسه در آمریکا به مهمانان حاضر در اندیشکده هادسون گفت: اروپا منتظر آن است که دولت آمریکا نحوه ارسال کالاهای بشردوستانه به ایران را پس از وضع مجدد تحریمهای واشنگتن علیه تهران روشن کند.

20 اسفند 1397

IBM با پرداخت 34 میلیارد دلار شرکت Red Hat را می خرد

شرکت IBM به نوعی پدربزرگ پردازش کامپیوتری محسوب می گردد. حتی برخی از افراد از این شرکت تحت عنوان آخرین بازمانده دایناسورها یاد می نمایند. هرچند عمده تمرکز این شرکت در سال های اخیر معطوف به بخش سرور بوده، اما با توجه به افزایش بهره گیری از فضاهای ابری، این...

19 اسفند 1397

ادبیات نماینده مردم کرج درست نبود

به گزارش خبرنگاران، محمود صادقی در تذکر آئین نامه ای براساس ماده 79 در واکنش به اظهارات عزیز اکبریان تأکید کرد: این نماینده بیان نمود که تو چه می دانی؟ در حالی که بیان این ادبیات درست نیست و باید احترام یکدیگر را حفظ کنیم.

16 اسفند 1397
تعداد: (193)