اخبار مجلس

لحظه آخری تور ترکیه: رئیس مجلس ترکیه به قزاقستان سفر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، رسانه های ترکیه از سفر رئیس مجلس این کشور به قزاقستان خبر دادند.

11 مهر 1400

هاشمی: بحثی با علی کریمی برای نایب رئیسی نداشتیم، اعضای مجمع را مستقل و صاحب رأی و اندیشه دیدم

کیومرث هاشمی کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال اعضای مجمع انتخاباتی این فدراسیون را افرادی مستقل و صاحب رأی و اندیشه خواند.

1 فروردین 1400

مجلس ترکیه مصونیت پارلمانی چند نماینده مخالف دولت را لغو می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، مجلس ترکیه میخواهد مصونیت قضایی- مجلسی چند نماینده مخالف دولت این کشور را لغو کند.

28 اسفند 1399

بازار سوم فرابورس راه اندازی می شود

سرپرست مرکز پژوهش سازمان بورس گفت: اصلاحات دستورالعمل های پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار و نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران، به منظور ایجاد بازار هدف مصوب شد.

11 اسفند 1399

پیرهادی: به دنبال راندن سیاسیون از کرسی های مدیریت شهری هستیم

رییس فراکسیون مدیریت شهری مجلس عامل عمده مسائل شهری را کمرنگ شدن نقش مردم در امور و مدیریت شهری دانست و گفت که مجلس در اصلاح قانون انتخابات شوراها راندن سیاسیون از کرسی های مدیریت شهری و روی آوردن به سمت متخصصان شهری را در دستور کار دارد.

7 اسفند 1399

کوشش پلوسی برای سلب اختیارات نظامی و هسته ای ترامپ

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که در تبادل نظر با رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح این کشور راهکارهای احتیاطی موجود برای جلوگیری از شروع مخاصمه های نظامی از سوی رئیس جمهور و ممانعت از دسترسی وی به کدهای فعال سازی سلاح های هسته ای را آنالیز نموده است.

26 بهمن 1399

وتوی ترامپ در باره لایحه دفاعی را لغو شد

مجلس نمایندگان آمریکا با لغو وتوی ترامپ درباره لایحه بودجه دفاعی موافقت کرد.

14 بهمن 1399

رأی پستی باید در مجلس به قانون تبدیل شود ، شورای نگهبان از روش&zwnjهای اخذ رای متفاوت استقبال می&zwnjکند

سخنگوی شورای نگهبان گفت: به دلیل اینکه اخذ رای یک کار مهم و حیاتی در سلامت انتخابات هست اگر بخواهد به صورت پستی یا اخذ رای الکترونیک از راه دور و یا شیوه های مختلف دیگر انجام شود باید این اقدام تبدیل به قانون در مجلس شود.

28 دی 1399

مبنای بودجه 1400 حمایت از قشر ضعیف و توسعه زیرساخت هاست

حسن روحانی امروز در جلسه ستاد هماهنگی مالی دولت، به تشریح مهم ترین مولفه های بودجه سال آینده پرداخت و اظهار داشت: بودجه سال 1400، راه را برای تحرک کشور در جهت پیشرفت و توسعه زیرساخت ها باز می نماید.

13 دی 1399

خبر امیدوارکننده معصومه ابتکار برای زنان

خبرنگاران : طبق اعلام معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری لایحه حمایت، صیانت و تامین امنیت زنان برای تصویب نهایی به دولت رسید.

5 دی 1399

شروع آزمون سنجش صدای وسایل نقلیه در مراکز معاینه فنی تهران

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از شروع آزمون سنجش صدای وسایل نقلیه سبک و موتورسیکلت در مراکز معاینه فنی شهر تهران اطلاع داد.

24 آذر 1399

لندن: انگلیس می تواند بدون توافق تجاری با اروپا هم خوب زندگی کند

دفتر نخست وزیر انگلیس در پیامی خطاب به اروپا با تاکید بر اینکه پیشنهادات بروکسل در مذاکرات برگزیت که تضعیف حق حاکمیت انگلیس را به همراه داشته باشد نخواهد پذیرفت خاطرنشان کرد که لندن می تواند بدون توافق تجاری با اروپا هم سر کند.

24 آذر 1399

سی ان ان از افزایش حملات سایبری آمریکا علیه ایران،روسیه و چین اطلاع داد

فارس نوشت: شبکه سی ان ان در گزارشی از گسترش فعالیت ها و اقدامات تهاجمی و دفاعی فرماندهی سایبری آمریکا علیه بازیگران خارجی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری این کشور خبر داده است.

23 آذر 1399

اقتصاد آمریکا در دوران ریاست جمهوری بایدن چگونه خواهد بود؟

شاید خیلی عجیب باشد، اما باید همین ابتدا اذعان کنیم که اقتصاد آمریکا در دوران ریاست جمهوری جو بایدن بسیار شبیه اقتصاد این کشور در دوران رو به انتها دونالد ترامپ خواهد بود!

19 آذر 1399

خبرنگاران سه تالار عروسی در بجنورد پلمب شد

بجنورد- خبرنگاران مدیرکل بازرسی و مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان شمالی گفت: سه تالار عروسی در بجنورد به علت برگزاری عروسی پلمب شد و 2 تالار دیگر هم تذکر گرفت که مراسم عروسی در آن لغو شد.

9 آذر 1399

کاهش آلودگی هوا با طرح نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی

لزوم اجرای قانون هوای پاک در مورد نوسازی ناوگان حمل ونقل و همکاری ارگان ها را می طلبد.

16 آبان 1399

خبرنگاران محدودیت های کرونا در البرز تمدید شد

کرج - خبرنگاران - ستاد مقابله با کرونا استان البرز، محدودیت های اجتماعی کرونایی این استان را به مدت یک هفته دیگر تمدید کرد.

14 آبان 1399

کمک هزینه جبرانی کانادا پس از اتمام CERB

لایحه برنامه های جایگزین یاری هزینه اضطراری کانادا، که برای حمایت از افرادی طراحی شده که درآمدشان را به علت کووید-19 از دست داده اند یا بیکار شده اند در روز چهارشنبه به مجلس عوام تقدیم شد و نمایندگان متفق القول به آن رای دادند. این لایحه اکنون در مجلس سنا...

27 مهر 1399

نماینده مجلس: خانواده ها نگران بازگشایی مدارس هستند

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: از ستاد ملّی مبارزه با کرونا درخواست می کنم برای معین تکلیف ابهامات و بلاتکلیفی های ناشی از بازگشایی مدارس در اسرع وقت ورود جدی کند.

26 مهر 1399

رئیس مجلس شورای اسلامی فردا، 13 شهریورماه به شهرستان شوش می رود

رئیس مجلس شورای اسلامی فردا، 13 شهریورماه به منظور آنالیز میدانی مسائل به شهرستان شوش می رود و قرار است شرایط شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را نیز مورد آنالیز قرار دهد.

26 مهر 1399
تعداد: (93)