بهداشت دهان و دندان

طرز تهیه برگه زردآلو به 3 روش (فر، دستگاه خشک کن و آفتاب)

تهیه برگه زردآلو در فر، دستگاه خشک کن و در مقابل نور مستقیم خورشید نکاتی مهم و اصولی دارد که با رعایت آنها می توانید محصولی باکیفیت تهیه کنید.

12 تیر 1400

بهداشت دهان و دندان باید از چه دورانی رعایت شود؟

یک متخصص دندانپزشکی درباره رعایت بهداشت و دندان توضیحاتی داد.

21 اردیبهشت 1400

بی تاثیر بودن قرص مسکن برای درمان بیماری ها

مصرف قرص مسکن برای درمان بیماری ها تاثیر بیشتری به نسبت مابقی دارو ها ندارد.

12 اردیبهشت 1400

سرقت برای لمینت دندان

فکر نمی کرد سرقت از خانه ها پای او را به پرونده قتلی باز کند و مجازاتی سنگین در انتظارش باشد. برای تفریح سرقت می کرد و این تفریح با پول های بادآورده پایان گرفتارش کرد.

6 اردیبهشت 1400

ربیعی: نیازمند سیاستگزاری های معطوف به زنان هستیم

تهران (پانا) - سخنگوی دولت با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن به همه مادران و زنان کشورمان تاکید نمود با توجه به موانع مختلف برای حضور اثربخش زنان در عرصه های مختلف، کارهای زیادی برای همه خصوصا زنان باید انجام گردد.

19 اسفند 1399

چگونگی بکارگیری فلزهای مختلف از زمان کشف تا به امروز

به کارگیری و زمان کشف فلزهای مختلف در طول تاریخ با توجه به احتیاج های بشر متفاوت بوده است. در گذشته کاربردهای فلزات سطحی بوده و تخص چندانی نداشته است. اما به کارگیری فلزهای مختلف در زندگی مدرن امروزی بسیار متنوع و حیاتی است.

10 اسفند 1399

آنچه دهان دیابتی ها را خشک میکند

نمناک/یکی از مسائل رایج افراد مبتلا به دیابت، خشکی دهان است که دارای دلایل مختلفی از جمله افزایش ادرار در دوران دیابت می باشد.

8 آذر 1399

با فرصت های کار در عمان آشنا شویم

کار در عمان در آمد بالایی دارد. این کشور فرصت های شغلی زیادی در حوزه های نفت و گاز و مهندسی تا خدماتی مثل توریسم و هتلداری دارد؛ اما کار در عمان منجر به اقامت دائم نمی گردد.

26 آبان 1399

دانشکده بهداشت شیراز در دوره MPH دانشجو می پذیرد

دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای ترم تحصیلی مهرماه، 12 نفر دانشجوی MPH آزاد از بین فارغ التحصیلان رشته های پزشکی، دانشجو پذیرش می نماید.

26 مهر 1399

رسول پناه: برای مدیریت پرسپولیس، کوچکم، چون باج نمی دهم ، با 5 بازیکن مدنظر گل محمدی مذاکره می کنیم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ترابی مشکل خاص خانوادگی دارد، اگر این مشکل حل گردد در پرسپولیس می ماند.

24 مهر 1399

جلسه پزشک پرسپولیس با رسول پناه برای تامین اقلام مبارزه با کرونا

به گزارش خبرنگاران، علیرضا حقیقت ظهر امروز برای تامین اقلام بهداشتی لازم در راستای اجرای پروتکل های مربوط به شروع تمرینات تیم های فوتبال به دیدار مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس رفت.

18 شهریور 1399

نکات مهم درباره سفر با دوچرخه که باید بدانید

یکی از انواع سفرهایی که در دنیا مرسوم بوده و هواداران خود را دارد، سفر با دوچرخه است؛ سفری که می تواند شما را با چالش های زیادی رو به رو کند و دریچه های جدیدی از جهانگردی را به رویتان بگشاید. همیشه، در دنیا علاقمندان به جهانگردی و سفر بدنبال راه و روش های...

13 تیر 1399

کدام حرکات دست در جهان توهین آمیزند؟

حتی اگر شما همواره کتاب فرهنگ لغات خود را همراه داشته باشید، باید بدانید که ارتباطات غیرکلامی هم به اندازه صحبت کردن اهمیت دارند. دانستن این نکته نیز بسیار بااهمیت است که اشارات دست در کشورهای مختلف معانی یکسانی ندارند.

4 اردیبهشت 1399

قلب با این خوردنی ها مثل ساعت کار می نماید

اگر به سلامت قلبتان اهمیت می دهید، این مواد غذایی را به رژیم غذایی روزمره خود بیفزایید.

15 دی 1398

باغ ملی گیاه شناسی گرجستان

باغ ملی گیاه شناسی گرجستان واقع در شهر زیبای توریستی باتومی از جمله جاذبه های گردشگری است که توریست های بی شماری همه ساله از آن بازدید می نمایند. این جاذبه طبیعی دارای فضای مفرح و سرسبزی است که روح هر فردی را که قدم به این باغ می گذارد، تازه می نماید. باغ...

30 مهر 1398