36 طرح عمرانی و اقتصادی در زاغه اجرایی می گردد

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، سید موسی خادمی عصر امروز شنبه در دیدار با مردم زاغه در سخنانی با بیان اینکه 36 طرح برای این منطقه تصویب شده است، گفت: بخشی از مسائل این منطقه عمرانی و بخشی اقتصادی و فردی است.

36 طرح عمرانی و اقتصادی در زاغه اجرایی می گردد

وی با تاکید بر اینکه مسائل عمرانی را ما پیگیری خواهیم کرد، گفت: برای حل مسائل اقتصادی نیز مردم باید پای کار بیایند.

اگر کاری از دست مدیری بر نمی آید قول ندهد بهتر است

محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی نیز در دیدار با مردم بخش زاغه در سخنانی با بیان اینکه حسن این جلسات آشنایی مسئولان با مسائل مردم از نزدیک است، گفت: در این نشست رو در رو مدیران دعوت می شوند و یکی یکی مسائل را آنالیز می نمایند.

وی با بیان اینکه اگر کاری از دست مدیری بر نمی آید قول ندهد بهتر است چرا که اینگونه باور عمومی آسیب می بیند، گفت: وعده هایی به مردم داده ایم که برخی محقق شده اند و برخی هم هنوز محقق نشده اند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم به خاطر بعضی از تعهدات که عملی نشده اند من را مواخذه نموده اند، اضافه کرد: یکی از مصوبات تعریض ورودی زاغه بود که هنوز عملیاتی نشده است.

مدیران قول هایی که قبلا هماهنگ نموده ایم را عملیاتی نمایند

بیرانوندی با تاکید بر یاری ویژه به شهرداری زاغه برای برطرف مسائل آن گفت: همچنین جاده پل هرو به بیرانشهر نیز باید به طور کامل تکمیل گردد.

وی با تاکید بر لزوم تکمیل سالن ورزشی رازان توضیح داد: مدیران قول هایی که قبلا هماهنگ نموده ایم را عملیاتی نمایند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همچنین احداث زمین چمن یکی دیگر مصوبات بوده است، اضافه کرد: اجرای طرح هادی چند روستا از جمله پل هرو یکی دیگر از مصوبات بوده که هنوز کامل عملیاتی نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1447

به "36 طرح عمرانی و اقتصادی در زاغه اجرایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "36 طرح عمرانی و اقتصادی در زاغه اجرایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید