محبوب ترین رستوران ها بین خارجیان مقیم شانگهای

به گزارش دور زمین، برای خارجیان مقیم شانگهای، تنوع غذاهایی که در اختیار دارند، می‌تواند سرسام‌آور باشد. بنابراین در این مقاله سعی کرده‌ایم بهترین رستوران‌های مورد پسند خارجیان و توریست‌های تور چین در شانگهای را آماده کنیم. در انتخاب این رستوران سعی شده هم مکان‌های خوش قیمت لیست شود، هم رستوران‌های شیک و رسمی. معیار اصلی برای این انتخاب این رستوران‌ها، محبوبیت آن‌ها بین خارجیان مقیم در شانگهای و البته مزه و کیفیت غذاهای این رستوران‌ها بوده است. در شانگهای غیر از رستوران‌های چینی انواع و اقسام رستوران‌های بین‌المللی نیز وجود دارد. با معرفی تعدادی از بهترین رستوران‌ها با ما همراه با باشید.

محبوب ترین رستوران ها بین خارجیان مقیم شانگهای

شانگهای خانه جمعیت زیاد و در حال رشدی از مهاجران مقیم این شهر است. این افراد برای شغلشان، رویاهایشان و همسرانشان به شانگهای آمده‌اند. شانگهای در دهه گذشته تبدیل به شهری چند فرهنگی، فوق‌العاده متنوع و خیلی خاص شده است. از نظر غذا نیز این شهر با غذاهای متنوع پر شده است که هر سلیقه و ذائقه‌ای را راضی نگه می‌دارد. این جنبه از شهر فوق‌العاده جذاب است و همیشه در حال تغییر؛ رستوران‌ها می‌آیند و می‌روند و بعضی در جای خود می‌مانند. محله‌های منطقه مستعمراتی فرانسوی، جایی که بیشتر خارجیان در آن محل زندگی می‌کنند یکی از متنوع‌ترین انتخاب‌های غذایی را ارائه می‌کنند.

خوردن غذاهای چینی در شانگهای در مدت تور چین

در چین هر استان و منطقه، فرهنگ و غذاهای متمایز و منحصر به خود را دارد. بعضی مناطق برای غذاهای تندشان معروفند و بعضی برای غذاهای گوشتی‌شان، بعضی نیز از سبزیجات فراوان در غذاها استفاده می‌کنند. این لیست بلند بالایی است و ما بهترین‌ها را برایتان انتخاب کرده‌ایم.

خوردن غذاهای سیچوانی در شانگهای در مدت تور چین

رستوران Sichuan Citizen یکی از مشهورترین و قدیمی‌ترین رستوران‌های شهر است. این رستوران در شماره 230 خیابان Donghu نزدیک خیابان Huaihai قرار گرفته است. محیط داخلی رستوران دوست داشتنی بوده و کارکنانی مهربان و خودمانی دارد و غذاها خوشمزه است. این محل میزبان خارجیان زیادی است. این رستوران غذاهای سبزیجاتی زیادی نیز دارد.

خوردن غذاهای منطقه Xinjiang در شانگهای در مدت تور چین

رستوران Xibo، نسبتا به تازگی به لیست رستوران‌های شانگهای که غذاهای Xinjiang را ارائه می‌دهند اضافه شده است. این رستوران کلاسیک‌ترین رستوران بین بقیه است. در این رستوران می‌توانید همراه با غذاهای خوشمزه، نوشیدنی‌های عالی زیادی نیز نوش جان کنید.

رستوران Yershari شعبه‌های زیادی دارد و رستوران بزرگی است. این رستوران در منطقه Huangpu شانگهای در شماره 819 خیابان Nanjing شرقی قرار دارد. این رستوران بین گردشگران تور چین فوق‌العاده محبوب بوده و مکانی عالی برای گروه‌های بزرگ است. در این رستوران می‌توانید از غذاهای اویغوری خوشمزه و اجراهای زنده لذت ببرید.

سومین رستوران محبوب در این لیست رستوران اویغوری Sapar است. این رستوران در شماره 20 خیابان Yuyuan نزدیک خیابان Wulumuqi قرار گرفته است. می‌توانید از غذاهای اصیل این رستوران لذت ببرید. این رستوران با کباب‌پز بزرگش و سیخ‌های کباب استفاده شده که روی هم انباشته شده‌اند به راحتی قابل تشخیص است. کارکنان رستوران خیلی صمیمی و خودمانی هستند.

خوردن غذاهای منطقه Hunan در شانگهای در مدت تور چین

یک رستوران خوب که می‌توان در مدت تور چین به آن بروید رستوران Di Shui Dong یا DSD است و این رستوران در شمار 56 خیابان Maoming نزدیک خیابان Changle قرار گرفته است. هیچکس ناراضی از این رستوران بر نمی‌گردد، قیمت‌ها پایین و مزه‌ها عالی هستند؛ مخصوصا آنهایی که از غذاهای تند چینی لذت می‌برند.

یک مکان دیگر که کمی شیک‌تر بوده رستوران Guyi است که برای گروه‌های بزرگ عالی است. یک رستوران عالی دیگر Hunan Country Cuisine در شماره 168 خیابان Wulumuqi نزدیک خیابان Anfu است. در این رستوران می‌توانید یک وعده غذای عالی نوش جان کنید.

خوردن غذاهای منطقه Yunnan در شانگهای در مدت تور چین

یکی از شناخته‌شده‌ترین مکان‌ها در بین خارجیان مقیم شانگهای برای غذاهای منطقه Yunnan، رستوران Legend Taste است. این رستوران در شماره 1025 خیابان Kangding نزدیک خیابان Yanping قرار دارد. یک رستوران سطح بالای دیگر که می‌توانید در تور چین به آن سر بزنید Lost Heaven است. این رستوران در شماره 38 خیابان Gaoyou نزدیک خیابان Fuxing قرار داشته و کمی از قبلی گران‌تر بوده و غذاهای اصیل‌تری دارد.

خوردن غذاهای تایوانی در شانگهای در مدت تور چین

رستوران Din Tai Fung (شعبه منطقه Xintiandi) در خیابان Xingye و نزدیک خیابان Madang قرار گرفته است. این رستوران‌های زنجیره‌ای در شانگهای خیلی محبوب بوده و شعبه‌های زیادی دارند. این رستوران‌های بین توریست‌های تور چین و خارجیان مقیم شانگهای و همچنین اهالی محلی شهر بسیار پر طرفدار هستند. در این رستوران‌ها غذاهای تایوانی با قیمت‌های مناسب و کیفیتی مطلوب ارائه می‌شوند و سرعت سرویس‌دهی این رستوران‌ها نیز بالا است. اگر در شانگهای بودید این رستوران‌ها را حتما در لیست خود قرار دهید.

خوردن غذاهای ژاپنی در شانگهای در مدت تور چین

رستوران Unagi یکی از بهترین انتخاب‌ها در شهر است، اگر می‌خواهید در مدت تور چین در یک محل خودمانی یک غذای خوشمزه ژاپنی میل کنید. این رستوران در شماره 342 خیابان Wulumuqi نزدیک خیابان Wuyuan قرار دارد. یک رستوران محبوب دیگر و البته ‌شیک‌تر رستوران Shintori است که فضایی فوق‌العاده بزرگ و مینیمالیستی دارد. کارکنان این رستوران که به انگلیسی هم صحبت می‌کنند غذاهای خوشمزه ژاپنی را به شما ارائه می‌کنند. این رستوران در شماره 803 خیابان Julu، نزدیک خیابان Fumin قرار دارد.

خوردن غذاهای تایلندی در شانگهای در مدت تور چین

یکی دیگر از رستوران‌هایی که مدت‌ها است بین خارجیان بسیار محبوب شده است، رستوران Coconut Paradise است. این رستوران در شماره 38 خیابان Fumin نزدیک خیابان Yanan Zhong قرار گرفته است. این رستوران صندلی در فضای آزاد هم داشته و غذاهایش فوق‌العاده لذیذ است. این ویژگی‌ها این رستوران را به مکانی ایده‌آل برای لذت بردن از یک شام رمانتیک در مدت تور چین تبدیل کرده‌اند. یک رستوران قابل ذکر دیگر که چندین شعبه هم دارد، رستوران Simply Thai است. شعبه منطقه Xintiandi این رستوران در شماره 58 خیابان Madang نزدیک Xingye Lu قرار دارد. این رستوران نیز سابقه‌ای طولانی داشته و بین خارجیان مقیم شانگهای بسیار محبوب است.

خوردن غذاهای هندی در شانگهای در مدت تور چین

رستوران‌های Masala Art (شماره 397 خیابان Dagu، نزدیک خیابان Shimen)، رستوران Kaveen's Kitchen (منطقه Jing'An خیابان Huashan) و رستوران Saffron (شماره 21 خیابان Dongping نزدیک Hengshan Lu) برترین رستوران‌های هندی حاضر در شانگهای هستند. دو تای اولی هم می‌توانند خوب باشند و هم بد، بسته به این که چه چیزی سفارش دهید. ما بریانی گوسفندی Masala Art و مرغ تندوری مخصوص Kaveen's Kitchen را توصیه می‌کنیم. سومین رستوران مکانی عالی برای خوردن یک وعده کامل غذا (شام یا ناهار) است.

خوردن غذاهای غربی در شانگهای در مدت تور چین

غذاهای معمول غربی را می‌توانید در تمام شهر شانگهای پیدا کنید. شانگهای کمبود برگرکینگز، مک دونالدز و KFC ندارد. در شانگهای همچنین تعداد زیادی کافه و اغذیه‌فروشی نیز وجود دارد. بنابراین شما لازم نیست کل شهر را بالا و پایین کنید، اگر به دنبال یک غذای خوب برای خوردن همراه با خانواده هستید. اگر به دنبال بِیگِلهای (نوعی نان دوناتی‌شکل) خوشمزه هستید مستقیم به Boom Boom Bagels بروید. این رستوران در شماره 39 خیابان Anfu نزدیک خیابان Changshu قرار گرفته است. ساندویچ سالمون دودی این رستوران فوق‌العاده خوشمزه است و گزینه‌ای عالی برای خوردن یک ناهار سریع است.

اگر در تور چین به دنبال یک استیک جانانه هستید و قیمت هم برایتان مهم نیست، توصیه اصلی ما رستوران El Bodegon در شماره 83 خیابان Changshu نزدیک رستوران Julu است. این رستوران یک سرآشپز پروئی داشته و در این رستوان غذاهای پروئی نیز سرو می‌شود، ولی استیک‌هایشان فوق‌العاده است. اگر به دنبال ساندویچ‌های گوشت فوق‌العاده عالی هستید مستقیم به سراغ Tock's بروید. این رستوران در شماره 221 خیابان Zhong نزدیک Fuzhou Lu قرار دارد.

خوردن غذاهای ایتالیایی در شانگهای در مدت تور چین

وقتی نوبت به غذاهای ایتالیایی برسد، در شانگهای کلی انتخاب خواهید داشت، ولی یکی از محبوب‌ترین این رستوران‌ها رستوران D.O.C است که غذاهای فوق‌العاده عالی ارائه می‌دهد. این رستوران در شماره 5 خیابان Dongping نزدیک خیابان Yueyang قرار دارد. پیتزاها و پاستاهای دست‌ساز این رستوران کیفیت خیلی بالایی دارند.

دو رستوران دیگر نیز وجود دارند که غذاهای عالی ایتالیایی دارند و اگر قیمت برایتان مهم نیست رفتن به آنها فوق‌العاده توصیه می‌شود. هر دوی این رستوران‌ها در Bund قرار دارند و باید از قبل رزرو انجام دهید. اولین رستوران Goodfellas و دومی Mercato است. رستوران Goodfellas در شماره 7 خیابان Yanan Dong نزدیک خیابان Zhongshan Dong Yi قرار دارد. رستوران Mercato در شماره 3 خیابان Zhongshan Dong Yi نزدیک خیابان Guangdong قرار گرفته است.

خوردن غذاهای اسپانیایی در شانگهای در مدت تور چین

در زمینه غذاهای اسپانیایی می‌توان دو رستوران Tomatito (شماره 99 خیابان Taixing نزدیک خیابان Nanjing غربی) و La Bota (شماره 426 خیابان Dagu نزدیک Shimen Yi Lu) را نام برد. در این رستوران‌ها می‌توانید یک وعده غذای خوشمزه نوش جان کنید. در هر دو این رستوران‌ها می‌توانید تاپاس‌های خوشمزه اسپانیایی را نیز امتحان کنید. La Bota صندلی در فضای باز نیز دارد و مکانی عالی برای تابستان‌ها در تور چین است.

انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2962

به "محبوب ترین رستوران ها بین خارجیان مقیم شانگهای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوب ترین رستوران ها بین خارجیان مقیم شانگهای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید