گردشگری چین بیش از همیشه مورد توجه قرار گرفته است

به گزارش دور زمین، این روزها همه به چین سفر میکنند، شما چطور؟ چینی ها حسابی برای گردشگری برنامه ریزی نموده اند و سالها زیرساختهای لازم را توسعه داده اند و این روزها به خصوص بعد از المپیک چین در بین گردشگران دنیا شناخته گردیده هستند و البته با رشد درآمدهای داخلی چینی ها مردم چین بیشتر به کشورهای دیگر سفر میکنند و حسابی ولخرج هم هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

گردشگری چین بیش از همیشه مورد توجه قرار گرفته است

بر اساس بسیاری از گزارش ها، صنعت گردشگری چین پتانسیل انبوهی دارد. به دلیل افزایش میزان ثروت، به ویژه برای افراد در حال گسترش طبقه متوسط، تعداد گردشگران عازم به خارج از چین شاهد 50٪ رشد به نسبت گردشگران ورودی تور چین در سال 2014 بوده است. در همان سال، 15 کشور اروپایی موقعیت مقصد تأیید گردیده (ADS) را از کشور چین دریافت کردند که پیش بینی می شد باعث افزایش تعداد شهروندهای چینی که از قاره های مختلف دیدن می کنند، گردد. در انتها سال 2014 تعداد کشورهایی که از طرف چین موقعیت مقصد تأیید گردیده را دریافت کردند، به بیش از 90 کشور رسید. پیش بینی می گردد که بخش افراد عازم به خارج سالیانه 20٪ افزایش یابد. در این صورت، کشور چین بزرگ ترین منبع گردشگران عازم به خارج خواهد شد.

مسافران چینی رفتارهای محافظه کارانه ای دارند. بیشترشان با گروه های گردشگری به سفر می روند که سفر را تا سرحد ممکن راحت می سازد. آن ها پس از رفتن به سفرهای متعدد و کسب تجربه سفر، از تورهای گروهی اجتناب می کنند و به برنامه های مسافرتی فردی تمایل پیدا می کنند. یک آنالیز جدید از مسافران چینی که توسط سینوویت هنگ کنگ به عمل آمده، نشان داد اکثرا مسافران از لحاظ فناوری به روز هستند و کامپیوتر، موبایل و ام پی تری پلیر به همراه دارند. دیدار از مناظر جالب، بازدید دوستان و خریدکردن دلایل اصلی این سفرهای تفریحی 5 روزه بودند. این آنالیز همچنین احتیاج به هتل های بین المللی برای ایجاد وفاداری به نام تجاری در بازار کشور چین را نشان می داد. تنها تعداد معدودی از هتل ها، درصد بالایی از آگاهی و شناخت نامشان را در میان مسافران چینی به دست آوردند. سینوویت پیشنهاد می نماید که بهترین راه برای ایجاد وفاداری به نام تجاری بین نسل جوان مسافران آینده چینی، اینترنت می باشد.

براساس آنالیز انجام گردیده مرکز تحقیقات سرمایه گذاری دنیای گولدمن ساچز مسافران چینی در سفر، دو برابر بیشتر از خانه در زمینه تجملات خرج می کنند. به طور خلاصه احتمال می رود که هنگ کنگ بیشتر این مخارج را به دلیل نزدیکی اش و هزینه های مناسبش، به سمت خود جلب می نماید. با این حال اروپا و به ویژه ایتالیا در آینده تعداد زیادی از گردشگران چینی را جذب خواهند کرد. ویلی فانگ، معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل شرکت بین المللی مستر کارد گریتر چین می گوید: سفر به خارج از کشور یکی از گزینه های شیوه جدید زندگی برای چینی های مدرن گردیده است. او با استفاده از تحقیقات شرکت نتیجه گرفته است که افراد چینی سفر به خارج از کشور را روشی برای ابراز سرافرازی در موفقیت ها و پیشرفت در موقعیت اجتماعی خود می دانند و در پی اثبات این هستند که آنان در حقیقت مسافران دنیا هستند. در نتیجه پیش بینی هجوم گردشگران چینی، رهبران صنعت گردشگری برای به دست آوردن سهمی از بازار چین در حال استفاده از بودجه های بازاریابی خود هستند.

انتشار: 22 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 845

به "گردشگری چین بیش از همیشه مورد توجه قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگری چین بیش از همیشه مورد توجه قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید