آنالیز طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی و ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات درمانی

به گزارش دور زمین، تهران (پانا) - نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از آنالیز طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی و ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات درمانی با حضور وزیر علوم و مسئولان وزارت بهداشت در نشست امروز کمیسیون آموزش اطلاع داد.

آنالیز طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی و ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات درمانی

به گزارش خانه ملت، احمد نادری در تشریح نشست امروز (سه شنبه 5 بهمن) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، اظهار کرد: در نشست امروز آنالیز طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی و ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات درمانی با حضور وزیر علوم، معاونانش، مسئولان وزارت بهداشت، مهمانانی از دانشگاه های علوم پزشکی و مرکز پژوهش های مجلس برگزار گردید.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم با بیان اینکه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان موافق جدی این طرح مطالب خود را در نشست امروز کمیسیون مطرح نمود، اضافه نمود: وزیر علوم به علت شرکت در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی زودتر جلسه را ترک کرد ولی مدافع جدی این طرح بود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس که خود طراح طرح مذکور است، افزود: این موضوع در ابعاد مختلف مورد بحث کارشناسی نهاده شد ولی در نهایت با توجه به اینکه عدد لازم برای اخذ رأی را نداشتیم، رأی گیری به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5749

به "آنالیز طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی و ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات درمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی و ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات درمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید