پیش شرط رییس فدراسیون ناشنوایان برای استعفا از ریاست

به گزارش دور زمین، رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: برای رفتن از فدراسیون ناشنوایان تابع قانون هستم و منتظر برگشت وزیر ورزش از اندونزی اما شرط هایی دارم که باید مدنظر قرار گبرد.

پیش شرط رییس فدراسیون ناشنوایان برای استعفا از ریاست

مصطفی کریمی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره نشست جمعی از روسای فدراسیون هایی که تابع قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند، اضافه نمود: عملا جلسه ای برگزار نشد، داورزنی به خاطر کسالتی که داشت برای اینکه استرس زیادی به او تحمیل نگردد، در جلسه شرکت نکرد و این جلسه با حضور اسبقیان برگزار گردید و روسای فدراسیون ها هم فقط نقطه نظرات خود را پیرامون قانون جدید بازنشستگی عنوان کردند.

وی گفت: تمام روسای فدراسیون ها باید تابع قانون باشند و همکاری خوبی بین فدراسیون ها و وزارت ورزش و جوانان برقرار گردد تا قانون بازنشستگی تبدیل به یک معضل و حتی تعلیق فدراسیون ها منجر نگردد. زیرا اگر این همکاری وجود نداشته باشد، امکان دارد ورزش کشور از این مسئله آسیب ببیند. تنها نکته تاریک این قانون این است که نمی دانم چرا خود نمایندگان مجلس مستثنی گردیده اند. اگر نمایندگان مجلس می خواهند حسن نیت خود را ثابت نمایند باید این قانون شامل حال همه گردد نه فقط دولت.

رییس فدراسیون ناشنوایان افزود: همه روسای فدراسیون هایی که در جلسه بودند اعلام آمادگی کردند که مطابق قانون عمل نمایند. البته چون در حال حاضر وزیر ورزش در اندونزی به سر می برد باید برگردد تا تصمیم عاقلانه ای در این زمینه گرفته گردد.

وی گفت: فدراسیون ناشنوایان یک برنامه چهار ساله دارد که در حال حاضر دو سال از آن به اتمام رسیده و ما در طی این دو سال سعی کردیم با پرداخت بدهی ها فدراسیون بدون حاشیه ای داشته باشیم. تمام کوشش من بر این است تا این روند در فدراسیون همچنان ادامه داشته باشد و کسی در فدراسیون قرار بگیرد که برنامه های ما را ادامه دهد و مسئله ای برای فدراسیون پیش نیاید تا ورزش از این مسئله به سلامتی عبور کند. من این آمادگی را دارم هر زمان که به من بگویند فدراسیون را ترک و از قانون تبعیت کنم اما انتظاراتی دارم که امیدوارم برآورده گردد.

کریمی اعلام کرد: دو سال پیش این فدراسیون مسائل زیادی داشت که ما توانستیم آن را در چهارچوب مشخصی قرار دهیم. ما در سال آینده بازی های آسیایی ناشنوایان در هنگ کنگ را پیش رو داریم. در حال حاضر اردوها آغاز گردیده و زمان کمی برای آماده سازی تیم برای شرکت در این بازی ها وجود دارد. ما هم اکنون نیروهای خوبی را در هیات رئیسه داریم که تا به امروز یاری زیادی را از نظر مالی به این فدراسیون نموده اند. این هیات رئیسه باید حفظ گردد تا روند پیشرفت ناشنوایان تداوم داشته باشد. تمام هم و غم من این است که این شرایط حفظ نگردد. اگر با رفتن من شرایط به خوبی حفظ گردد بدون شک با رغبت فدراسیون را ترک خواهم کرد و خود نیز در کنارش خواهم بود تا فدراسیون دوباره با مسائل روبرو نگردد.

وی در پاسخ به این پرسش که طبق اساسنامه فدراسیون ها نایب رئیس می تواند به عنوان سرپرست معرفی گردد، اظهار کرد: به هر حال فردی که با بدنه فدراسیون آشنا باشد انتخاب گردد بهتر است اما به هر صورت تصمیم با وزارت ورزش و جوانان است و وزیر مشخص می نماید که چه کسی به عنوان سرپرست این فدراسیون بعد از من قرار بگیرد. من هیچ شرایطی ندارم اگر قانون می گوید بازنشسته ها باید فدراسیون را ترک نمایند من نیز تابع قانون خواهم بود، اما دوست دارم قبل از ترک فدراسیون شرایطی ایجاد گردد تا وزیر ورزش نقطه نظرات را بشنود تا وضعیت موجود حفظ و حتی ارتقا پیدا کند.

کریمی در سرانجام گفت: اینکه سرپرست انتخاب گردد و یا ثبت نام مجدد برای برگزاری مجمع صورت بگیرد، بستگی به نظر وزارت ورزش و جوانان دارد. اما تا جایی که من دیروز در جلسه متوجه شدم تمام روسای فدراسیون ها به این جمع بندی رسیدند که باید نقطه نظرات آنها قبل از جدا شدن از فدراسیون ها شنیده گردد تا تصمیم عاقلانه ای در این زمینه صورت بگیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 996

به "پیش شرط رییس فدراسیون ناشنوایان برای استعفا از ریاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش شرط رییس فدراسیون ناشنوایان برای استعفا از ریاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید