بازدید از شهر پای در تور تایلند

به گزارش دور زمین، باوجود زیاد بودن راه‌ها و جاده‌های چیانگ مای، گاهی ترافیک سنگینی حوالی ورودی‌های این شهر وجود دارد. در این مواقع شاید بهترین مکان شهر پای باشد.

بازدید از شهر پای در تور تایلند

این شهر در شمال چیانگ مای قرار داشته و کمتر از چهار ساعت با آن فاصله دارد. شهر پای درمقایسه با چیانگ مای کوچک‌تر و خلوت‌تر است و برای رهایی از شلوغی نیز می‌توان کنار رودخانه رفت. باوجود اینکه شهر پای همچنان سرسبز است اما رشد، توسعه و محبوبیت شهر پای در دهه گذشته رشد چشمگیری داشت. از آن زمان تاکنون جاذبه‌های شهر پای باقی مانده و گردشگران زیادی با هر بودجه و ملیتی را در تور تایلند به سوی خود می‌کشاند. تعداد گردشگران تور تایلند که پس از مراجعه به این شهر تصمیم گرفتند که این شهر را ترک نکنند زیاد است.

اما در تور تایلند چندان به توصیفات کتابچه‌های راهنما اکتفا نکنید زیرا در اکثر این کتاب‌ها از این شهر با عنوان "شهری ساکت و شهر هیپی‌ها" نام برده می‌شود. رشد صنعت گردشگری باعث شد تا بسیاری از هیپی‌ها از شهر پای نقل مکان کرده و به نقاط ساکت‌تری در تپه‌های خارج از شهر بروند. با این حال زندگی شبانه که حول محور مسافران کوله به دوش می‌چرخد در این شهر کوچک برخلاف اندازه‌اش، بلافاصله بعد از چیانگ مای قرار دارد. خوشبختانه تعداد غذاخوری‌های ارگانیک و گیاهی، مغازه‌های فروش آبمیوه و گزینه‌های خوراکی سالم در این شهر وجود دارد.

نکته: میراث شهر پای به عنوان یک مکان سالم همواره در حال رشد است. در این شهر می‌توانید مجموعه وسیعی از غذاهای ارگانیک و گیاهی (که اغلب در همان نزدیکی کاشت می‌شوند)، مغازه‌های فروش آبمیوه طبیعی و بسیاری گزینه‌های دیگری را که برای داشتن یک سبک زندگی سالم نیاز است، بیابید. مراکز یوگا، تای چی (tai chi)، کی گونگ (qi gong)، مراکز مدیتیشن، کارگاه‌های بهبودبخشی جامع، همگی جزو فرصت‌ها و امکاناتی هستند که برای بهبود سلامتی و ارتقا دانش در تور تایلند می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3781

به "بازدید از شهر پای در تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از شهر پای در تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید