خاتمه کار دومین رویداد فرهنگی صندوق احیا در خانه سوری کرمانشاه

به گزارش دور زمین، دومین جشنواره فرهنگی صندوق احیا در نیمه دوم سال با عنوان جشنواره وحدت همزمان با ولادت پیامبر اکرم با حضور مدیران، مسئولان و علاقه مندان کرمانشاه و با استقبال گردشگران به مدت یک هفته در خانه سوری کرمانشاه برگزار گردید.

خاتمه کار دومین رویداد فرهنگی صندوق احیا در خانه سوری کرمانشاه

به گزارش دور زمین به نقل از روابط عمومی صندوق احیا و بهره برداری از اماکن فرهنگی تاریخی، هفته فرهنگی وحدت در خانه سوری به مدت یک هفته از 29 آبان ماه در خانه تاریخی برگزار گردید.

برپایی برنامه های فرهنگی، برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و میراث ناملموس، ارائه غذاهای سنتی توسط برندگان جشنواره هنر آشپزی و غذای ایرانی، دف نوازی توسط گروه دف نوازان، شعر در وصف پیامبر اسلام(ص) و... از جمله برنامه های این گرامیداشت هفته وحدت در این خانه تاریخی بود.

در مدت زمان برگزاری این جشنواره، همچنین برنامه نشست هم اندیشی و ارائه راهکارهای توسعه از سوی فعالان صنایع دستی به مناسبت هفته وحدت در 30 آبان ماه برگزار گردید.

برپایی نمایشگاه بوم گردی با حضور فعالان بوم گردی، نشست هم اندیشی فعالان گردشگری با حضور فعالان برتر دفاتر خدمات مسافرتی، هتل ها، راهنمایان تور ایرانگردی و... برنامه های دیگری بودند که در طی روزهای برگزاری هفته فرهنگی صندوق احیا در خانه تاریخی سوری به اجرا گذاشته شد.

دومین جشنواره فرهنگی صندوق احیا در نیمه دوم سال در خانه قاجاری سوری از تاریخ 29 آبان به مناسبت هفته وحدت شروع شده بود.

خانه تاریخی سوری از جمله بناهای واگذار شده صندوق احیا به بخش خصوصی در بخش مرکزی شهر کرمانشاه است که در دو طبقه ساخته شده و دارای تزئینات آجرکاری زیبایی است. این خانه از نوع معماری خانه های برونگرا و هم اکنون در حال بهره برداری است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1340

به "خاتمه کار دومین رویداد فرهنگی صندوق احیا در خانه سوری کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه کار دومین رویداد فرهنگی صندوق احیا در خانه سوری کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید