جزیره فی فی تایلند را بهتر بشناسید

به گزارش دور زمین، جزایر فی فی (ko phi phi)، یک گروه از جزایر در تایلند هستند که به 6 جزیره تقسیم می‌شوند. این 6 جزیره بین جزیره پوکت و تنگه ساحل مالاکا قرار گرفته‌اند.

جزیره فی فی تایلند را بهتر بشناسید

جزیره فی فی از بهترین جاذبه های اصلی گردشگری جزیره پوکت در تور تایلند ارزان به شمار می‌رود. جزیره فی فی در تایلند و در میان گردشگران به عنوان جزیره سوپر استار مشهور است. صخره‌های زیبا که از آب بالا آمده‌اند، قایق سواری درون آب های زلال جزیره، قایق سواری و جنگل و طبیعت زیبای آن همه و همه از عوامل محبوبیت این جزیزه نزد گردشگرانی می‌باشد که از نقاط مختلف جهان به بازدید این جزیره آمده‌اند. بزرگترین جزیره این گروه ko phi phi don است که پر جمعیت‌ترین جزیره آن نیز به شمار می‌رود، دومین جزیره، جزیره ko phi phi lee می باشد. شهرت جهانی این جزایر برمیگردد به سال 2000 که از ساحل جزیره ko phi phi lee برای ساخت فیلم ی محصول آمریکا و بریتانیا استفاده گردید.

یکی از جاذبه‌های گردشگری این جزیره، غار وایکینگ‌ها است که پرندگان بسیاری در آن زندگی می‌کنند و از آن به عنوان آشیانه پرندگان یاد می‌کنند. براساس اکتشافات باستان شناسی، گفته شده است که این جزیره از قدیمی‌ترین جوامع در تایلند می‌باشد و قدمت آن به دوره پیش از تاریخ بازمی‌گردد.

انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 344

به "جزیره فی فی تایلند را بهتر بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره فی فی تایلند را بهتر بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید