مهمان هایی از بلژیک، فرانسه و استرالیا در راه اجلاس جهانی صدا

به گزارش دور زمین، مهمان هایی از کشورهای چین، ژاپن و هند در اجلاس جهانی صدا حاضر می شوند.

مهمان هایی از بلژیک، فرانسه و استرالیا در راه اجلاس جهانی صدا

به گزارش خبرنگاران به نقل از کمیته اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره رادیو و اجلاس جهانی صدا، دکتر محمد اخگری، رئیس کمیته و دبیر علمی اجلاس جهانی صدا با بیان اینکه موضوع برگزاری اجلاس جهانی صدا کمی دیر مطرح شد، ولی با برگزاری جلساتی با معاون صدا محورهای مورد نظر تعیین و از اول دی ماه فراخوان ارسال مقالات به اجلاس جهانی صدا منتشر شد، در ادامه گفت: با این وجود وب سایت اجلاس جهانی صدا خیلی سریع بارگذاری شد.

خواستار این بودیم که هر آنچه در حوزه پژوهش تولید شده و ادبیات تحقیق موجود در باره رادیو که سال های گذشته پدید آمده را جایی تجمیع کنیم که این امر در وب سایت رخ داد و ما تمام آثار قبلی پژوهش های رادیو را گرد آوری کردیم و 40 کتاب، سه مجله نجوای فرهنگ، مجله صدا، فرهنگ مردم ایران و جهان و مجله رادیو به صورت pdf تا به امروز بر روی سایت بارگذاری شده است.

وی با اشاره به حوزه بین الملل گفت: با همکاری آقای دکتر ناصر طاهری مدیر کل امور بین الملل سازمان فهرست میهمان ها تعیین شد و مقرر شد 6 یا 8 نفر به ازای هر پنل مهمان از خارج کشور داشته باشیم که تا کنون حضور سه نفر از آن ها قطعی شده است که این افراد از کشور های بلژیک، فرانسه و استرالیا هستند که متناسب با آینده پژوهی رادیو صحبت خواهند کرد. ضمن اینکه در حال رایزنی با مهمان هایی از کشورهای چین، ژاپن و هند هستیم.

رئیس کمیته و دبیر علمی ششمین اجلاس جهانی صدا با بیان اینکه تا به امروز بیش از 90 عنوان مقاله به دبیرخانه اجلاس ارسال شده، گفت: علاقمندان می توانند تا اول اسفند مقالات خود را به دبیرخانه اجلاس جهانی صدا ارسال کنند.

وی با بیان اینکه حین برگزاری اجلاس جهانی صدا 6 پنل خواهیم داشت، ادامه داد: مقالات ارسال شده به اجلاس جهانی صدا در پایگاه جهاد دانشگاهی (SID) و سیویلیکا نمایه می شود. با توجه به مشارکت و همکاری دانشگاه صداو سیما در برگزاری اجلاس، مقالات برگزیده در مجله علمی-پژوهشی رسانه های دیداری و شنیداری چاپ می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1021

به "مهمان هایی از بلژیک، فرانسه و استرالیا در راه اجلاس جهانی صدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهمان هایی از بلژیک، فرانسه و استرالیا در راه اجلاس جهانی صدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید