با مرکز نمایشگاهی بین المللی بانکوک آشنا شوید

به گزارش دور زمین، مرکز نمایشگاهی بین المللی تایلند (BITEC) در شهر بانکوک قرار گرفته و نمایشگاه‌های مهمی تا به حال در سطح جهانی برگزار کرده است. این مرکز در کشور تایلند تا به حال جوایز متعددی برای مهمان‌نوازی و خدمات عالی به بازدیدکنندگان شده است.

با مرکز نمایشگاهی بین المللی بانکوک آشنا شوید

BITEC یک مرکز نمایشگاهی در سطح استانداردهای جهانی بوده که تا به حال جوایزی بین‌المللی برای مهمان‌نوازی و ارائه خدمات مطلوب گرفته است. این مرکز، مکانی در سطح جهانی برای برگزاری جلسات، کنوانسیون ها و نمایشگاه ها می باشد و در قلب بانکوک واقع شده است. طبق ادعای مسئولین این مرکز، از لحاظ داشتن سالن رویداد چندمنظوره بزرگ و ارائه خدمات جامع نمایشگاهی، BITEC اولین انتخاب برای برگزاری نمایشگاه و سازمان دهی کنفرانس در سراسر جهان به شمار می‌رود.

مرکز نمایشگاهی بین المللی تایلند در سال 1997 آغاز به کار کرد و به سرعت به یک مرکز شناخته شده نمایشگاهی بین‌المللی مبدل گردید. بدون تردید کیفیت خدمات تیم حرفه‌ای این نمایشگاه و امکانات جامع آن، این مرکز  را به افتخارات کشور تایلند تبدیل کرده است. برای بازدید از نمایشگاه‌های این مرکز بزرگ در شهر بانکوک به شما توصیه می‌کنیم با تور تایلند ارزان همراه شوید.

BITEC عضو گروه Bhiraj Buri می باشد و بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری نمایشگاه‎ها و کنوانسیون‌ها را در کارنامه خود داشته است.

BITEC در حال حاضر در حال توسعه دادن سالن های جدید می باشد و فاز دوم و امکانات جدید آن به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

شماره تماس مرکز نمایشگاهی بین المللی بانکوک

006627261999

سایت مرکز نمایشگاهی بین المللی بانکوک

bitec.co.th

انتشار: 28 تیر 1396 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 16

به "با مرکز نمایشگاهی بین المللی بانکوک آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با مرکز نمایشگاهی بین المللی بانکوک آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید