ظریف: ترور بیولوژیک روانچی را تکذیب می کنم

به گزارش دور زمین، ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه ضمن توضیح درباره آخرین وضعیت مجید تخت روانچی تاکید کرد: ترور بیولوژیک آقای تخت روانچی را تکذیب می کنم.

ظریف: ترور بیولوژیک روانچی را تکذیب می کنم

محمدجواد ظریف در توضیح آخرین وضعیت بیماری مجید تخت روانچی سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل متحد، گفت: بعد از رفتن آقای تخت روانچی به نیویورک بیماری سرطان تشخیص داده شد، وی در ایران از بیماری خود خبر نداشت.

وی افزود: در صورتی که از بیماری ایشان قبل از عزیمت به نیویورک مطلع می شدیم، حتما درمان را در ایران شروع می کردیم اما در آمریکا بیماری وی تشخیص داده شد. دکتر ایشان نیز تاکید داشتند که فوری باید عمل شود.

ظریف در گفت وگو با خانه ملت ادامه داد: با توجه به نظر دکتر وی، جراحی در نیویورک انجام گرفت. آقای تخت روانچی در حال حاضر مراحل شیمی درمانی را پشت سر می گذارد.

وزیر امور خارجه در پاسخ به سوالی درباره ترور بیولوژیک مجید تخت روانچی در نیویورک، گفت: موضوع ترور بیولوژیک آقای تخت روانچی را تکذیب می کنم، ایشان در حال درمان هستند.

مجید تخت روانچی، سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل متحد در مجمع امسال سازمان ملل، هیئت ایرانی را در اجلاس سالانه سازمان ملل به علت بیماری همراهی نکرد.

وی در حال حاضر در بیمارستانی در نیویورک بستری است.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2079

به "ظریف: ترور بیولوژیک روانچی را تکذیب می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف: ترور بیولوژیک روانچی را تکذیب می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید