سهم 343 میلیارد تومانی آذربایجان شرقی از وام مناطق روستایی ومحروم

به گزارش دور زمین، مجید خدابخش در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی شهرستان چاراویماق به خبرنگاران گفت: ایجاد شهرک های صنعتی از طریق جذب سرمایه گذار برای احداث این واحدها در شهرستان چاراویماق باید مورد پیگیری قرار گیرد.

سهم 343 میلیارد تومانی آذربایجان شرقی از وام مناطق روستایی ومحروم

وی ادامه داد: سرمایه گذاری به خصوص در صنایع مرتبط با مواد غذایی و دامی و احداث کارخانه هایی که مواد اولیه آن ها در منطقه وجود دارد، توجیه اقتصادی بسیار خوبی خواهد داشت.

خدابخش در خصوص کارخانه گچ آلتون سفید شهرستان که از سال 93 روند اجرایی آن شروع گردیده است، گفت: ارائه تسهیلات به این واحد تصویب گردیده اما گرفتاری یکسری بوکراسی های اداری گردیده است که به طور یقین مشکل این واحد با مدیران صنعت استان در میان گذاشته گردیده و برای حل مشکل آن تصمیم هایی گرفته می گردد.

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: با راه اندازی این واحد برای 40 نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره ای به اختصاص یافتن وام شش درصدی برای مناطق روستایی و محروم گفت: سهم استان از این وام، 343 میلیارد تومان خواهد بود که کوشش می کنیم تا این اعتبار را جذب کنیم و پیگیری ها در این رابطه ادامه دارد.

لازم به ذکر است خدابخش در جریان بازدید از این شهرستان، از ساختمان نیمه کاره ایست بازرسی پیامبر اعظم (ص) چاراویماق نیز بازدید کرد. همچنین حضور در مزار شهدا و دیدار با خانواده شهیدان حافظ علی فریادی و تراب نجف زاده از دیگر برنامه های استاندار آذربایجان شرقی در این سفر نیم روزه بود.

انتشار: 15 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 760

به "سهم 343 میلیارد تومانی آذربایجان شرقی از وام مناطق روستایی ومحروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهم 343 میلیارد تومانی آذربایجان شرقی از وام مناطق روستایی ومحروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید