سرقت برای لمینت دندان

به گزارش دور زمین، فکر نمی کرد سرقت از خانه ها پای او را به پرونده قتلی باز کند و مجازاتی سنگین در انتظارش باشد. برای تفریح سرقت می کرد و این تفریح با پول های بادآورده پایان گرفتارش کرد.

سرقت برای لمینت دندان

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از تپش، درحالی که رد او در سرقت های زیادی به دست آمده اما سعی دارد خود را بی گناه نشان دهد و فقط شرکت در دو سرقت را قبول دارد.

به چه اتهامی دستگیر شدی؟

سرقت مسلحانه از خانه ها.

چطور سرقت می کردید؟

در خیابان ها کشیک می دادیم و خانه هایی را که مردی در آن نبود، شناسایی می کردیم.به عنوان مأمور وارد خانه ها می شدیم و ادعا می کردیم در خانه های اطراف طلا سرقت شده است. بعد از زنان می خواستیم طلاهایشان را بیاورند و به ما بدهند تا مراقب آن باشیم.

آنها هم راحت قبول می کردند؟

نه. اغلب آنها شک نموده و مقاومت می کردند. وقتی با مقاومت آنها روبه رو می شدیم، تهدیدشان نموده و آنها را در اتاقی زندانی می کردیم. بعدها با جست وجوی خانه، اموال گران قیمت مثل طلا، دلار و تلویزیون را سرقت نموده و فرار می کردیم.

با اسلحه تهدید می کردید؟

نه.

اما مالباخته ها گفته اند اسلحه داشتید.

ما چاقو همراه داشتیم.

چرا یکی از قربانیان را کشتی؟

باور کنید من مرتکب قتل نشدم. بعد از دستگیری متوجه موضوع شدم و قبول ندارم تهدیدهای ما باعث مرگ شده است. آن طور که فهمیدم بعد از رفتن ما حال آن زن بد می گردد و او را به بیمارستان می برند که در آنجا فوت می نماید. من فقط تهدید می کردم و خشونت زیادی نداشتیم.

با پول های سرقتی چه کردی؟

من فقط در دو سرقت با آنها همراه شدم و پول زیادی دستم را نگرفت. با پس اندازم و پولی که از سرقت ها به من رسید، مو کاشتم و دندان هایم را لمینت کردم.

ارزش داشت؟

نه الان پشیمانم. باور کنید نقش مهمی در باند نداشتم.

چند نفر بودید؟

شش نفر بودیم اما در سرقت ها سه چهار نفره می رفتیم.

سابقه داری؟

نه. اولین بار است دستگیر می شوم.

نقش تو در سرقت ها چه بود؟

بیشتر در خیابان کشیک می دادم تا خانه های بدون مرد را شناسایی کنم.

فکر می کردی دستگیر شوی؟

خب هر جرمی فرجامی دارد اما فکر نمی کردم بعد از دستگیری با این اتهام سنگین روبه رو شوم.

روایت قربانیان از بی رحمی سارقان

زن جوان یکی از قربانیان سرقت های خشن اعضای این باند است که براثر فشار روانی و وحشت روز سرقت، مادرش جانش را از دست داد.

او درباره روز حادثه می گوید: دزدان با معرفی خود به عنوان مأمور پلیس وارد خانه مان شدند. آنها می گفتند در همسایگی مان طلا سرقت شده و باید طلاهای خود را تحویل آنها دهیم. به آنها شک کردیم و خواستیم با پلیس تماس بگیریم که با سلاح تهدیدمان نموده و حتی دخترم را کتک زده و به زور گوشواره اش را از گوشش کشیدند. گیره گوشواره در گوش دخترم گیرنموده بود که به آن هم رحم نکردند. مدام تهدید می کردند و طلاهای ما را سرقت کردند. با رفتن آنها حال مادرم بد شد و او را به بیمارستان رساندیم که به خاطر شوک روانی این ماجرا بستری شد و چند روز بعد فوت کرد. باید این سارقان خشن را به اشد مجازات محکوم نمایند تا دیگر شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم.

ضمیمه تپش روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4231

به "سرقت برای لمینت دندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت برای لمینت دندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید