سخنان عجیب تحلیل گر عمانی درباره تیم ملی ایران!

به گزارش دور زمین، مفسر و تحلیل گر فوتبال عمانی قبل از دیدار برابر تیم ملی فوتبال کشورمان سخنان عجیبی درباره تیم ایران و شیوه بازی این تیم به زبان آورد.

سخنان عجیب تحلیل گر عمانی درباره تیم ملی ایران!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت عربی کوره، تیم ملی فوتبال عمان که به عنوان تیم سوم به مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا 2019 راه پیدا کرد باید در این مرحله به مصاف ایران برود.

احمد الرواس، تحلیل گر سرشناس عمانی قبل از این بازی حرف های عجیبی را بر زبان آورد. او در این باره، گفت: من امید زیادی برای پیروزی برابر تیم ملی فوتبال ایران دارم و معتقدم که دیدار برابر ایران سخت نیست. نمی توان تیم ملی فوتبال ایران را با تیم هایی همچون کره جنوبی و ژاپن مقایسه کرد. تیم های شرق آسیا مثل کره و ژاپن در کنار تاکتیک و مهارت های فردی راهکارهای زیادی برای رسیدن به گل دارند اما تیم ملی ایران تنها راهکارهای ساده ای برای پیروزی دارد.

تیم ملی فوتبال ایران در سال 2004 با عمان هم گروه بوده است، این تحلیلگر سرشناس عمانی به این جام اشاره نمود و ادامه داد: ما در سال 2004 هم با این تیم در جام ملت های آسیا روبرو شدیم، اگر داور به ما ظلم نمی کرد پیروز میدان می شدیم.

او در سرانجام گفت: سه عامل باعث می گردد تا تیم ملی فوتبال عمان در این دیدار به پیروزی برسد. نخست اعتماد به نفس بازیکنان، دوم آمادگی ذهنی بالا و سوم هم استفاده از فرصت ها.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 888

به "سخنان عجیب تحلیل گر عمانی درباره تیم ملی ایران!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنان عجیب تحلیل گر عمانی درباره تیم ملی ایران!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید