دوره آموزشی تجارت الکترونیک در گردشگری در استان گلستان برگزار گردید

به گزارش دور زمین، دوره آموزشی تجارت الکترونیک در گردشگری ویژه مدیران تاسیسات گردشگری استان گلستان دیروز یکشنبه 28 مرداد 97 برگزار گردید.

دوره آموزشی تجارت الکترونیک در گردشگری در استان گلستان برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، احمد تجری سرپرست معاونت گردشگری استان با اعلام این خبر گفت: تجارت الکترونیک امروزه بخش بزرگی از زندگی افراد یک جامعه را تشکیل می دهد و دیگر یک گزینه نیست، بلکه یک ضرورت برای موفقیت تجاری در هر زمینه ای در آینده است و توسعه صنعت گردشگری و فناوری اطلاعات و ارتباطات به شدت به یکدیگر مربوط هستند.

او اضافه کرد: یکی از مهم ترین کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات و اینترنت، در صنعت گردشگری است و به دلیل نقش و اهمیتی که صنعت گردشگری خارجی دارد، برای ورود به بازار رقابتی جهان مجبور به تجهیز امکانات و بهره برداری از تکنولوژیهای نوین هستیم. در این کارگاه که به همین منظور برگزار گردید حدود 100 نفر از فعالان حوزه گردشگری مانند مدیران دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان گردشگری،مدیران واحدهای اقامتی و پذیرایی و تعدادی از فعالان صنایع دستی و اساتید و متخصصان حوزه it، تجارت الکترونیک و گردشگری حضور داشتند.

تجری در ادامه گفت: از به مزایای بازار تجارت الکترونیک برای مشتریان می توان به سهولت و دسترسی آسان کاربران و همچنین افزایش فروش اشاره نمود.با توجه به انقلابی که در حوزه اطلاعات و الکترونیک اتفاق افتاده و تمام کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داده است لزوم آموزش به منظور همگامی و همسویی با تکنولوژی روز در حوزه الکترونیک و آشنایی با نحوه استفاده از فناوری اطلاعات و الکترونیک برای ایجاد درآمد و کسب بیش از پیش احساس می گردد.

او گفت: تغییرات ناشی از فناوری در حوزه اطلاعات، انقلابی عظیم به شمار می رود که منجر به تقویت و ایجاد تحولات عمیق در نحوه مدیریت سازمان ها و روش های گزارش دهی در مورد اقدامات و تاثیرات عملکرد سازمان ها گردیده است. این تغییرات باعث تحقق سرمایه گذاری هایی از طرف برخی سازمان های فعال در حوزه تکنولوژی، سرمایه گذاری و سازمان های گردآوری کننده اطلاعات گردیده است.

او بیان نمود: این دوره آموزشی برای بهره مندی از فرصت های ایجاد گردیده برای استفاده از تجربه و دانش استادان این بخش بوده و تا سرانجام سال برنامه ریزی به منظور برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی مرتبط با گردشگری را خواهیم داشت و همچنین براساس تقاضای فعالان گردشگری،دوره های آموزشی در سایر حوزه های گردشگری نیز برگزار خواهیم کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 مهر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 110

به "دوره آموزشی تجارت الکترونیک در گردشگری در استان گلستان برگزار گردید" امتیاز دهید

1 کاربر به "دوره آموزشی تجارت الکترونیک در گردشگری در استان گلستان برگزار گردید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره آموزشی تجارت الکترونیک در گردشگری در استان گلستان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید