اخبار اقتصادی

وجود بیش از 400 هزار دستگاه کامیون فرسوده در کشور، روی زمین ماندن طرح کلید به کلید!

دبیر انجمن اتحادیه کامیون داران گفت: 350 تا 400 هزار دستگاه کامیون فرسوده در کشور وجود دارد که میانگین سنی آن ها به بیش از 25 سال است.

6 بهمن 1398

محکومیت دریافت کننده ارز دولتی در فارس

خبرنگاران/فارس مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: فردی که در قبال دریافت ارز دولتی، کالایی را وارد نکرده بود، به جریمه و تعلیق کارت بازرگانی محکوم شد.

5 بهمن 1398

تاکید عادل عبدالمهدی بر تشکیل دولت جدید با اختیارات کامل

نخست وزیر مستعفی عراق در دیدار با سفرای کشورهای اروپایی بار دیگر بر خواسته خود مبنی بر تشکیل دولت جدیدی با اختیارات کامل تاکید کرد.

4 بهمن 1398

تورم مجدد در بازار مسکن امکان پذیر نیست

یک کارشناس بازار مسکن با بیان این که افزایش نسبی معاملات این علامت را می دهد که بازار به حالت تعادل رسیده است، گفت: به دنبال تغییر نرخ بنزین، آهن آلات و دستمزد گران تر شده اما افزایش هزینه ها بر دوش تولیدکنندگان است و با توجه به کاهش توان متقاضیان شرایط...

1 بهمن 1398

میراث فرهنگی کرمان از مواضع خود در قبال پروژه صاروج پارس کوتاه نخواهد آمد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان با بیان این که کد ارتفاعی در پروژه صاروج پارس رعایت نشده است، گفت: میراث فرهنگی از مواضع خود کوتاه نخواهد آمد و بدون تعارف اقدامات خود را براساس قوانین انجام می دهد.

1 بهمن 1398

20 خواننده میلیاردی داریم

هرچند آلبوم های فیزیکی موسیقی دیگر مثل گذشته خریدار ندارد و به گفته اکثر اهالی موسیقی حتی ضررده است، اما سود کنسرت ها برای برخی خوانندگان و تهیه کنندگان آنقدر زیاد است که توجه مردم را به خود جلب کرده است.

1 بهمن 1398

آمازون بخاطر فرار مالیاتی 100 میلیون یورو جریمه شد

دفتر سرویس درآمد ایتالیا گفت: شرکت آمازون با پرداخت 100 میلیون یورو معادل 118 میلیون دلار برای حل و فصل دادن به موضوع کلاهبرداری مالیاتی خود در ایتالیا موافقت کرده است.

24 دی 1398

هند، موشکی حامل 14 ماهواره به فضا پرتاب کرد

سازمان تحقیقات فضایی هند(ایسرو) به دنبال توسعه تکنولوژی بومی جهت استفاده دوباره از موشک های استفاده شده این سازمان است.

22 دی 1398

چگونه بنزین کمتری مصرف کنیم؟

در این مطلب ویدئویی با موضوع راهکارهایی برای مصرف کمتر بنزین ارائه می گردد.

22 دی 1398

صادرات غیرنفتی آذربایجان شرقی نسبت به سال گذشته، 42 درصد افزایش یافته است

خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان این که صادرات غیرنفتی استان طی هفت ماه امسال، نسبت به سال گذشته، 42 درصد افزایش یافته است، گفت: خوشبختانه 100 درصد صنایع آذربایجان شرقی، صنایع بخش خصوصی واقعی هستند . ...

17 دی 1398

نوروزی: شناگران معلول یک استخر تمرینی ندارند

رییس انجمن شنا جانبازان و معلولان با اشاره به نبود استخر تمرینی خاص ورزش جانبازان و معلولان، گفت: با وجود این که استخر سمیه (ویژه ورزش جانبازان و معلولان) مدت 10 سال است تخریب شده و قرار بود ظرف مدت کوتاهی ساخته شود، اما این پروژه همچنان به حال خود رها...

16 دی 1398

ارتباط پژوهشگران و سیاستگذاران پیوند میان معرفت علمی و سیاست عمومی را افزایش می دهد

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: ایجاد ارتباط و پیوند وثیق میان پژوهشگران و سیاست گذاران پیوند بین معرفت علمی با سیاست های عمومی و اجتماعی و ترویج علم را تقویت می بخشد.

15 دی 1398

شرط ظریف برای بازگشت کامل ایران به اجرای تعهداتش در برجام

وزیر امورخارجه کشورمان بار دیگر تاکید کرد که اگر ایران از منافع اقتصادی برجام بهره مند شود، آماده است تا به اجرای کامل تعهداتش در این توافق بازشود.

14 دی 1398

توضیحات رئیس پلیس فتای پایتخت درباره رمزدوم بانکی

خبرنگاران: رییس پلیس فتای تهران با بیان اینکه بیش از 60 درصد پرونده های پلیس فتا مربوط به فیشینگ است، گفت: اجرای رمز دوم یکبار مصرف از سوی بانک مرکزی تعداد این جرایم را به صفر می رساند و امنیت را افزایش می دهد.

13 دی 1398

برگزاری نخستین اجلاس مدیران صنعت ساختمان جنوب کشور

نخستن اجلاس مدیران صنعت ساختمان جنوب کشور، اواخر این هفته در شیراز برگزار می گردد.

13 دی 1398

تعداد لایک های اینستاگرام از هفته آینده در ایالات متحده مخفی می شود

شرکت فیس بوک به عنوان شرکت مادر اینستاگرام اعلام کرده است که تعداد لایک های کاربران اینستاگرام از هفته آینده در ایالات متحده به شکل آزمایشی مخفی می شود.

9 دی 1398

جلسه مدیریت بحران با حضور وزیر صمت در تبریز برگزار شد

جلسه مدیریت بحران در خصوص زلزله بخش ترک با حضور وزیر صمت در تبریز برگزار گشت.

8 دی 1398

اردوغان هفته آینده به واشنگتن می رود

دفتر رئیس جمهوری ترکیه بیان نمود، رجب طیب اردوغان چهارشنبه هفته آینده (22 آبان ماه) برای گفت وگو با رئیس جمهوری آمریکا به واشنگتن سفر می نماید.

7 دی 1398

نرخ رسمی 47 ارز ثابت ماند، دلار 4200 تومان

به گزارش خبرنگاران به نقل از بانک مرکزی، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز یکشنبه پنجم خرداد ماه 98 بدون تغییر نسبت به روز گذشته 42 هزار ریال قیمت خورد. همچنین در روز جاری هر پوند انگلیس 53 هزار و 393 ریال و هر یورو 47 هزار و 63 ریال ارزش گذاری...

30 آذر 1398

سقوط قیمت نفت در پی نرمش آمریکا در قبال تحریم های ایران

قیمت های نفت پس از این که آمریکا گفت درخواست ها برای معافیت از تحریم ها علیه صادرات ایران را بررسی خواهد کرد، در معاملات روز چهارشنبه سقوط کرد.

30 آذر 1398
تعداد: (483)
ثبت آگهی مسافرتی رایگان