اخبار اقتصادی

70 میلیارد تومان یاری فنی و اعتباری به واحدهای تولیدی لرستان شد

به گزارش خبرنگاران، گودرز امیری ظهر چهارشنبه در مراسم تجلیل از صادر کنندگان نمونه لرستان در سخنانی با تاکید بر ایجاد تشکل های صادراتی گفت: دولت در بخش هایی حمایت ها را اعمال نموده و در استان بالغ بر 70 میلیارد تومان یاری فنی و اعتباری به واحدها داشته است.

1 اردیبهشت 1398

داورزنی: خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس احتیاج به زمان دارد

به گزارش خبرنگاران ، محمدرضا داورزنی در سرانجام مجمع فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، می گوید: با توجه به مدال ارزشمند واترپلو در بازی های آسیایی جاکارتا جرقه های امید در خانواده شنا ایجاد شد و نشان داد که می توان در سایه وحدت و استفاده از سایر ظرفیت ها...

31 فروردین 1398

برگزاری نشست مروری بر پژوهش های علمی در حوزه پزشکی با آنالیز مصادیق شبه علم

نشست مروری بر پژوهش های علمی در حوزه پزشکی با آنالیز مصادیق شبه علم با سخنرانی دکتر محمدرضا توکلی صابری برنده جایزه ترویج علم سال 1397 در مرکزنوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار گردید.

31 فروردین 1398

فرونشست، 3 خط توزیع برق دشت اشتهارد را تهدید می نماید، ایجاد شکاف هایی در مسیر راه آهن تهران-مشهد

با توجه به اینکه سهم آب های زیر زمینی در استان البرز 85 درصد است، به دلیل حفر چاه های غیر مجاز و وجود چاه های فراوان مجاز، دشت های اطراف این استان با مخاطرات ناشی از فرونشیست زمین روبرو هستند، به گونه ای که به گفته محققان کشور هم اکنون سه خط موازی انتقال...

29 فروردین 1398

ریزش 4400 واحدی شاخص کل بورس

به گزارش خبرنگاران، جزییات داد و ستدهای بازار سهام بر اساس آمارهای ثبت شده نشان می دهد که همه شاخص های معاملاتی در بازار سهام امروز با کاهش روبرو شدند.

27 فروردین 1398

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو: کمبود عرضه خودرو باعث آشفتگی بازار شده است

موتمنی گفت: فاصله زیاد قیمت خودرو در نمایندگی با بازار آزاد ناشی از کمبود عرضه خودرو در بازار است.

26 فروردین 1398

غلظت گازهای گلخانه ای به بالاترین حد خود رسیده است

کارشناسان محیط زیست پس از اندازه گیری غلظت گازهای گلخانه ای در جو زمین اعلام نموده اند که درجه غلظت این گازها تاکنون تا این حد بالا نبوده و سازمان جهانی هواشناسی در ژنو نسبت به پیامدهای بازگشت ناپذیر این وضعیت هشدار داده است.

25 فروردین 1398

افزایش محدودیت برای 481 میلیارد دلار تجارت

سازمان دنیای تجارت (WTO) بیان کرد کشورهای متعلق به گروه جی 20 اقتصادهای پیشرفته دنیا، در فاصله شش ماه 40 تدابیر محدودکننده وضع نموده اند که تجارتی به ارزش 481 میلیارد دلار را متاثر نموده است.

25 فروردین 1398

84 هزار فقره تسهیلات بانکی در استان بوشهر پرداخت شد

به گزارش خبرنگاران، داریوش زراعتگر دوشنبه شب در نشست شورای هماهنگی بانک های استان بوشهر گفت: استاندار بوشهر اهتمام ویژه ای به کمیسیون هماهنگی بانکهای استان دارد و با پیگیری و نظارت مدیریت ارشد استان، شاهد پویایی بانکها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی...

21 فروردین 1398

سوخت گیری فقط با کارت سوخت، فرصت 21روزه برای دریافت کارت

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت نفت، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام نمود: از تاریخ 3 آذر امسال، سوختگیری در صندلی ها تنها با کارت سوخت انجام می گردد.

21 فروردین 1398

تکمیل پروژه های عمرانی به ارزش 2000 میلیارد تومان تا خاتمه کار دولت

مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه پروژه های عمرانی با ارزش 2000 میلیارد تومان تا انتهای این دولت باید به اتمام برسد، اضافه کرد: دولت توجه ویژه ای بر مناطق مرزی دارد و اثبات این حرف در اختصاص بودجه ها نمود یافته است.

21 فروردین 1398

داشتن برنامه معین و مدون بهترین راه موفقیت است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، احمدعلی موهبتی در نشست با فرمانداران استانن بر داشتن برنامه کاری تعیین و مدون تاکید نمود و اضافه کرد: داشتن برنامه تعیین و مدون بهترین راه موفقیت در مدیریت است.

20 فروردین 1398

اکثر تهرانی ها گرمدره را برای مهاجرت انتخاب می نمایند

رئیس اتحادیه مشاورین املاک کرج از توقف خرید و فروش مسکن در این کلانشهر اطلاع داد و گفت: این روزها معاملات مسکن بیشتر به صورت معاوضه انجام می گردد.

19 فروردین 1398

اکثر واحدهای تولیدی اردبیل در آستانه تعطیلی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: واحدهای تولیدی استان اردبیل به دلیل پرداخت نشدن تسهیلات سرمایه در گردش تحت فشار شدید هستند که ممکن تعطیلی آنها به زودی اتفاق بیفتد.

17 فروردین 1398

اریکسون و فیلیپین؛ ریسک دوطرفه

فیلیپین در گروه C جام ملت های آسیا باید با کره جنوبی، چین و قرقیزستان رقابت کند. فیلیپین و یمن دو تیمی هستند که برای اولین بار این مسابقات را تجربه می نمایند.

12 فروردین 1398

اقدامات خصمانه آمریکا ضرورت همکاری چین و ایران را بیشتر نموده است

بوائو - چین- خبرنگاران - سید ضیا هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (خبرنگاران) تاکید نمود که اقدامات خصمانه و ناعادلانه آمریکا علیه چین و جمهوری اسلامی ایران، ضرورت همکاری میان دو کشور در حوزه های مختلف به ویژه رسانه ای را بیشتر نموده است.

11 فروردین 1398

دیدار مدیرکل میراث فرهنگی تهران با جمعی از تورگردانان چین

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران در دیدار روز دوشنبه (13 آذر ماه) با جمعی از تورگردانان کشور چین گفت: با توجه به اشتراکات فرهنگی و تاریخی مقصد چین همواره به عنوان یک بازار با ارزش در توسعه گردشگران ورودی به کشور به شمار می آید.

10 فروردین 1398

اروپا باز هم پشت ایران درآمد

اتحادیه اروپا با تاسف بار خواندن اقدام سوئیفت که دسترسی برخی بانک های ایرانی به این سامانه را تعلیق نموده است، به ایجاد سازوکار جدید مالی برای تجارت با ایران سرعت بیشتری بخشید.

5 فروردین 1398

نتایج انتخابات کنگره چه پیامی به ترامپ داد؟

برتری دمکرات ها در انتخابات میان دوره ای کنگره با به دست دریافت مجلس نمایندگان آمریکا بار دیگر تعادل را به فضای سیاسی این کشور بازگرداند و به نظر می رسد که با این نه جامعه آمریکا به ترامپ، اکنون زمان نظارت و محدودسازی قدرت او فرارسیده است.

4 فروردین 1398

چرا بیل گیتس در پکن شیشه حاوی مدفوع در دست گرفت؟، عکس

بیل گیتس مؤسس مایکروسافت و دومین ثروتمند روی کره زمین با در دست دریافت مدفوع انسانی در پکن از ساخت توالت های آینده اطلاع داد.

3 فروردین 1398
تعداد: (261)