خراسان جنوبی نیازمند نهضت اشتغال مردم محور است

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران ، علی اسماعیلی بعد از ظهر یکشنبه در مراسم افتتاح پروژهای هفته دولت در بخش قهستان شهرستان درمیان گفت: نظام جمهوری اسلامی نظامی برخاسته از بطن مردم است و ولی نعمت این مسولین مردم هستند.

خراسان جنوبی نیازمند نهضت اشتغال مردم محور است

وی با اشاره به افتتاح پروژگازرسانی به روستای کوشکک اضافه نمود: این حداقل کاری است که باید دولت برای مردم انجام دهد چراکه در شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی آغاز گردیده وانجام این کار ناشی از لطف خدا و دعای خیر مردم و زحمات مسولین نظام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: گاز رسانی بستر ساز کارهای بعدی است و مراحل بعدی و کارهای دیگر است.

اسماعیلی گفت: مشکل خشکسالی از دیگر معضلات است و از این زیر ساخت های که ایجاد می گردد باید نهایت بهره برداری را کرد تا تجربه و زمینه ساز فراوری و اشتغال گردد.

وی توضیح داد: دولت تسهیلات خوبی از نوع اشتغال روستایی پرداخت می نماید که نظیر تشکیل تعاونی توسط جوانان روستا می تواند تحول بزرگی ایجاد ایجاد کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: امروز در کشور و استان نیازمند یک نهضت اشتغال و از نوع مشارکت محور و مردم محور هستیم و خوشبختانه کوشش های خوبی برای جذب سرمایه گذار و منطقه اقتصادی انرژی گردیده است.

اسماعیلی گفت: حضور بیشتر مسولین در بین مردم و بیان تنگناها و مشکلاتی که وجود دارد و جنگ تمام عیاری که علیه ایران آغاز گردیده لازم است زیرا باید مردم در جریان آن قرار گیرند.

وی اضافه نمود: سبب افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران است که با شعار تحقق عدالت به پیروزی رسید و همه مردم در نگاه حکومت اسلامی دارای حقوق مساوی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه دولت از ملت و ملت از دولت است، ادامه داد: باعث افتخار است که قریب به 130 پروژه در شهرستان درمیان به بهره برداری می رسد و آبرسانی و گازرسانی انجام گردیده با ماندگاری جمعیت در روستاها و مرزها سبب جلو افتادن در مسایل امنیتی می گردد.

اسماعیلی با بیان اینکه در جلسات شوراهای تأمین استان و شهرستان بحث آبرسانی مورد تاکید بوده است، گفت: اقدامات خوبی توسط استاندار در سطح مذاکره در وزارت انجام گردیده است و یکبار برای همیشه و کلی این موضوع حل گردد.

انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 429

به "خراسان جنوبی نیازمند نهضت اشتغال مردم محور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خراسان جنوبی نیازمند نهضت اشتغال مردم محور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید