خدمات درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی یک میلیون رکوردافزایش یافت

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، فرزاد فیروزی صبح یکشنبه در مراسم تجلیل از کارفرمایان حوزه کارآفرینی تامین اجتماعی استان با بیان اینکه کارفرمایان صاحبان اصلی تامین اجتماعی هستند، اظهار کرد: کارفرمایان با بیشترین مشارکت خشت زیربنای اصلی سازمان را تشکیل می دهند.

خدمات درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی یک میلیون رکوردافزایش یافت

وی با بیان اینکه کارفرمایان خط اصلی جنگ مالی را تشکیل داده اند، اضافه نمود: این افراد در شرایط سخت کنونی توانسته اند چرخ اقتصاد را بچرخانند و بار اصلی را به دوش بکشند.

فیروزی با اشاره به ماده 90 مبنی بر معاینات بدو به کارگیری کارگران اعلام کرد: این ماده مانع بروز بعضی حوادث و ایمنی هرچه بیشتر کارگران شده بنابراین باید مورد توجه کارفرمایان باشد.

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی اعلام کرد: همچنین معاینات اداری وضعیت نسبتا تعطیلی دارد که باید مد نظر قرارگیرد.

وی خواهان سالم سازی محیط کار از مشاغل سخت و زیان آور شد و اضافه نمود: بعضی از کارگاه ها دارای مشاغل سختی بوده که احتیاج است در صورت امکان تغییر دهند در غیر این صورت مسائل زیادی را برای کارفرما به دنبال دارد.

فیروزی با اشاره به قوانین استراحت های پزشکی اعلام کرد: مهلت ارائه استراحت پزشکی بعد از تجویز، یک هفته است.

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی خواهان ارائه به موقع گزارش حوادث شد و اضافه نمود: تاخیر در این امر مسائل عدیده ای را برای کارفرما و کارگر به دنبال دارد.

فیروزی با بیان اینکه در امسال در عملکرد بخش درمان قریب به یک میلیون رکورد افزایش داشته ایم، اضافه نمود: طی شش ماهه امسال به لحاظ تنوع خدمات مطلق افزایش چشمگیری داشته ایم.

وی اعلام کرد: پیگیر برنامه برای تسهیل جذب متخصصین به مراکز درمانی تامین اجتماعی هستیم که با انجام این امر عمده مسائل بیمه شدگان برطرف می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1563

به "خدمات درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی یک میلیون رکوردافزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی یک میلیون رکوردافزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید