حضور ملی پوشان ایران در کاراته وان چین با هزینه شخصی، کادر فنی تیم ملی؛ غایب مسابقات شانگ های

به گزارش دور زمین، سه ملی پوش کاراته کشورمان برای حضور در مسابقات کاراته وان چین با هزینه شخصی در این مسابقات حضور خواهند داشت.

حضور ملی پوشان ایران در کاراته وان چین با هزینه شخصی، کادر فنی تیم ملی؛ غایب مسابقات شانگ های

به گزارش خبرنگاران، در حالی که مسابقات لیگ جهانی کاراته وان سری A از روز جمعه 16 آذرماه در شهر شانگ های چین برگزار خواهد شد، شب گذشته(دوشنبه) امیر مهدی زاده، هامون درفشی پور، حسین سمندر و ذبیح الله پورشیب برای حضور در این مسابقات عازم کشور چین شدند.

سه ملی پوش کاراته کشورمان در مسابقات جهانی اسپانیا بعد از آنکه مسئولان فدراسیون کاراته به دلیل مسائل مالی برنامه ای برای حضور در این مسابقات نداشتند، با هزینه شخصی در این رویداد حضور خواهند داشت تا شانس خود را برای کسب امتیاز و صعود در رنکینگ المپیک امتحان نمایند، البته حسین سمندر عضو سابق تیم ملی کاراته نیز بعد از مدت ها دوری از میادین در این رقابت ها به روی تاتامی خواهد رفت.

این در حالی است که از کادرفنی تیم ملی کاراته هیچ مربی در این سفر حضور نخواهد داشت و ملی پوشان کشورمان بدون حضور مربی با رقبای خود به رقابت خواهند پرداخت. سایر ملی پوشان کشورمان نیز به دلیل مسائل مالی قید حضور در این مسابقات را زدند.

نکته دیگر در خصوص این مسابقات، ثبت نام امیر مهدی زاده در وزن 67- کیلوگرم است. به نظر می رسد قهرمان کاراته کشورمان در وزن 60- کیلوگرم، قصد دارد در این مسابقات در وزن جدید خود را ارزیابی و شانس خود را در این وزن نیز امتحان کند. سعید احمدی دیگر ملی پوش سابق کشورمان که در حال حاضر در آمریکا حضور دارد نیز در این مسابقات در وزن 75- کیلوگرم ثبت نام نموده است و باید دید در این مسابقات حضور خواهد داشت.

با تور چین ما همراه اشید

غیر از این نفرات، 25 کاراته کا دیگر در بخش آقایان و 12 کاراته کا در بخش بانوان ثبت نام کردند اما باید دید در این رقابت ها حضور خواهند داشت یا تنها به ثبت نام بسنده خواهند کرد. در کومیته انفرادی بانوان نیز 10 کاراته کا و در بخش آقایان یک کاراته کا از کشورمان نام نویسی کردند.

مسابقات کاراته وان چین با حضور 1176 کاراته کا از روز جمعه 16 اذرماه به مدت سه روز در شهر شانگ های چین برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1208

به "حضور ملی پوشان ایران در کاراته وان چین با هزینه شخصی، کادر فنی تیم ملی؛ غایب مسابقات شانگ های" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور ملی پوشان ایران در کاراته وان چین با هزینه شخصی، کادر فنی تیم ملی؛ غایب مسابقات شانگ های"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید