جواهرات تایلندی

به گزارش دور زمین، کشور تایلند از زیباترین کشورهای قاره آسیا برای بازدید می‌باشد. این کشور بزرگترین صادرکننده سنگ‌های قیمتی و جواهرات می‌باشد و شهر بانکوک تبدیل به یکی از مراکز جهانی است که عمده تراشیدن سنگهای قیمتی آن شده است. 

جواهرات تایلندی

بیشتر طلافروشی‌های کشور تایلند در مناطق چینی قرار گرفته است و بزرگترین آنها، یاووارات(Yaowarat) در بانکوک می‌باشد. طلای تایلند به خاطر درجه خلوص آن، خیلی زرد می‌باشد و جواهرات تایلندی ارزان می‌باشند چرا که هزینه کار در تایلند بسیار پایین می‌باشد و اجرت ساخت جواهرات زیاد نمی‌باشد. فروشگاه‌های بزرگ و جواهر فروشی ‌های بی‌تردید امن ترین مکان برای خرید جواهرات تایلندی هستند. اگر از مغازه‌های کوچکتر و یا بنا به توصیه یک دوست جدید یا راننده توک توک از جایی خرید نمایید، بدانید که تعداد زیادی کلاهبردار به فروش جواهرات و سنگ های قیمتی در این کشور می‌پردازند.

 در تور بانکوک می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و شناخته شده هستند. جواهرات تایلندی هم از این زیبایی استفاده کرده‌اند.

کشور تایلند صادرکننده سنگ‌های قیمتی می‌باشد و بانکوک تبدیل به یکی از مراکز عمده تراشیدن سنگ‌های قیمتی جهان می‌باشد. کسانی که درباره سنگ‌های قیمتی تایلندی مطلع هستند هم با احتیاط و با دانش کامل در تور تایلند این کار را می‌کنند. این کشور فرصت‌های عالی برای خرید سنگ‌های قیمتی با کیفیت دارد. سنگ‌های قیمتی که می‌توانید معامله خوبی با خرید آنها انجام بدهید. یاقوت کبود، یاقوت سرخ، و جید یا همان یاقوت سبز از جواهراتی هستند که می‌توانید خریداری نمایید. تجربه کمی در زمینه کیفیت و برش الماس دارند باید احتیاط نمایند. برای اینکه فریب نخورید فقط از فروشندگان معتبری که اسامی شان در فهرست Jewel Fest Club یا انجمن تاجران سنگ های قیمتی و جواهرات تایلند (TGITA) ثبت شده است.

قدمت تولید نقره‌جات در تایلند به قرن‌ها قبل باز می‌گردد و نقره‌جات تایلندی به خاطر کیفیت تولید عالی، در جهان معروف می‌باشند. نقره‌جات تایلندی از جمله لوازم زینتی، از نوع نقره استرلینگ می‌باشند، که طبق مقررات دولت تایلند برای رضایت مشتریان بین المللی به این صورت تولید می‌کنند. در تور تایلند به مراکز شناخته شده این کشور مراجعه نمایید.

طلاهای زینتی و جواهرات تایلندی در این کشور با قیمت مناسبی برای فروش دارند. زیرا هزینه های کار در تایلند بسیار پایین هستند. طلای تایلند معمولاً در یاووارات (Yaowarat) محله چینی‌ها در بانکوک خرید و فروش می‌گردد، در این مکان چندین طلافروشی به ترتیب در کنار بلوار اصلی قرار دارند. قیمت‌ها براساس بات وزنی و کیفیت ساختی که برای آن قلم طلا لازم است تعیین می‌کنند.

انتشار: 28 آبان 1400 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3842

به "جواهرات تایلندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواهرات تایلندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید