ترامپ فاسدترین رئیس جمهور تاریخ آمریکاست، ترامپ بدترین عملکرد را دارد

به گزارش دور زمین، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری بامداد روز سه شنبه در پیامی در توئیتر ترامپ را فاسدترین و نژادپرست ترین رئیس جمهور تاریخ مدرن آمریکا توصیف کرد.

ترامپ فاسدترین رئیس جمهور تاریخ آمریکاست، ترامپ بدترین عملکرد را دارد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا در پیغامی در توئیتر دونالد ترامپ را فاسدترین رئیس جمهور تاریخ مدرن این کشور دانست.

وی در این پیغام توئیتری نوشت: دونالد ترامپ فاسد ترین رئیس جمهور تاریخ مدرن است. دونالد ترامپ نژادپرست ترین رئیس جمهور تاریخ مدرن آمریکاست. دونالد ترامپ بدترین عملکرد ریاست جمهوری را در تاریخ مدرن آمریکا دارد. چرا ما باید 4 سال دیگر به وی زمان بدهیم؟

بایدن روز دوشنبه در سخنرانی انتخاباتی خود در ایالت اوهایو نیز گفته بود: تا یک روز دیگر ما می توانیم به این ریاست جمهوری که باعث تفرقه این ملت شد، سرانجام دهیم.

وی در ادامه گفت: فردا ما می توانیم به ریاست جمهوری سرانجام می دهیم که در حفاظت از این ملت باخت. فردا ما می توانیم به ریاست جمهوری سرانجام دهیم که بر شعله های تنفر در سراسر کشور دمید.

بایدن یکشنبه شب نیز در پیغام توئیتری نوشت: من به شما این را قول می دهم که به هرج و مرج ترامپ سرانجام داده و این بحران را انتها بخشم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3422

به "ترامپ فاسدترین رئیس جمهور تاریخ آمریکاست، ترامپ بدترین عملکرد را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ فاسدترین رئیس جمهور تاریخ آمریکاست، ترامپ بدترین عملکرد را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید