رئیس جمهوری که لایک و فالوئر دوست دارد! ، عکس

به گزارش دور زمین، مشرق نوشت: اهمیت حساب کاربری توئیتر برای دونالد ترامپ آن قدر بالاست که حتی مؤسس این شبکه اجتماعی را احضار نموده و درباره کم شدن تعداد دنبال کننده هایش پرسیده است!

رئیس جمهوری که لایک و فالوئر دوست دارد! ، عکس

حساب های کاربری افراد سیاسی و مشهور در فضای مجازی جدای از اینکه محال مناسبی برای شناخت بیشتر بعضی روحیات افراد است، بستر مناسبی را برای ابراز نظر آن ها فراهم می نماید، مخصوصاً نظراتی که حتماً در حضور رسانه ها اتفاق نمی افتد و با این حال به دنبال دیده شدن آن هستند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا یکی از کسانی است که فضای اجتماعی را خیلی جدی می گیرد و استفاده زیادی از آن می نماید. از همین رو خیلی از برنامه ها و حرف های سیاسی مهم او را در همان 280 کاراکتر می توان دید. ترامپ در زمان انتخابات هم از قدرت فضای مجازی استفاده کرد و به اعتقاد بعضی همین توئیتر بود که او را به ریاست جمهوری آمریکا رساند.

هرکسی را لایک نمی نماید!

اما نکته جالب درباره این کاربر سیاسی که نزدیک به 60 میلیون فالوئر احتمالاً از سراسر جهان دارد، این است که تا به حال تنها 7 توئیت را پسندیده (لایک نموده)! از این تعداد دو توئیت به سال 2013 برمی گردند و خیلی قبل از اینکه ترامپ به عنوان رئیس جمهور انتخاب گردد.

ترامپ بیشتر توئیتر می خواند!

نکته جالب درباره ترامپ و به گفته جان کری این است که او کسانی که توئیت هایش را لایک می نماید، چک نموده و پیگیر این حساب های کاربری است. جان کری، وزیر خارجه سابق آمریکا در یک برنامه تلویزیونی گفته بود: ترامپ بیشتر برای خواندن لایک های توییترش وقت صرف می نماید تا برای خواندن گزارش های ارائه شده یا قانون اساسی ایالات متحده.

به نظر می رسد این حجم از استفاده از توئیتر و حتی اعلام بعضی اخبار رسمی در توئیتر توسط آقای ترامپ، برای دیگر مسئولان این کشور قابل قبول نیست و بارها انتقادهایی به او شده است.

چرا فالوئرهایم کم است!

حالا و در جدیدترین اتفاق، آقای رئیس جمهور، جک دورسی، مؤسس توئیتر را به کاخ سفید احضار رده و درباره کم شدن تعداد فالوئرهایش در توئیتر شکایت نموده است. دورسی هم اعلام نموده که این حذف شدن به دلیل ربات بودن اکانت ها رخ داده و روی فالوئرهای همه تأثیر گذاشته است.

البته بیشتر نگرانی ترامپ از این است که تعداد فالوئرهایش از اوباما کمتر است. در حال حاضر اوباما 106 میلیون دنبال کننده دارد و ترامپ در حدود 60 میلیون. البته ترامپ معتقد است که توئیت هایش بهتر از اوباماست و نباید این مقدار تفاوت میان دنبال کننده هایشان باشد!

2323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1775

به "رئیس جمهوری که لایک و فالوئر دوست دارد! ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهوری که لایک و فالوئر دوست دارد! ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید