تاج به دیدار صالحی امیری رفت، انتخاب مجیدی به ستاد عالی مسابقات المپیک کشیده شد

به گزارش دور زمین، رئیس فدراسیون فوتبال پس از اتفاقات رخ داده پیرامون انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید، امروز به دیدار صالحی امیری رفت.

تاج به دیدار صالحی امیری رفت، انتخاب مجیدی به ستاد عالی مسابقات المپیک کشیده شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی تیم امید، به جمع بندی رسیده و فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کرده است. اگرچه فدراسیون به صورت رسمی این خبر را اعلام نکرده، اما توافقات نهایی با مجیدی اجرا شده و انتشار خبر سرمربی گری مجیدی در تیم امید کافی بود که کمیته ملی المپیک مخالفت خود را با این موضوع اعلام و عنوان کند که این انتخاب را به رسمیت نمی شناسد.

پس از این موضوع مهدی تاج امروز به دیدار رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک رفت. تاج در این دیدار توضیحاتی درباره روند انتخاب مجیدی ارائه کرد. صالحی امیری اما تأکید داشت که نه کمیته ملی المپیک و نه وزارت ورزش در جریان انتخاب مجیدی نبودند و بهتر بود آن ها را نیز در جریان این انتخاب قرار می دادند. تاج با اعلام این که هنوز قراردادی امضا نشده توضیحاتی درباره این انتخاب ارائه کرد، در نهایت جمع بندی جلسه امروز این گونه بود که مهدی تاج اوایل هفته آینده در جلسه ستاد عالی مسابقات المپیک 2020 توکیو که وزیر ورزش نیز در آن هست، حضور یافته و گزارشی کامل در این باره ارائه و دلایلش را برای انتخاب مجیدی اعلام کند.

باید دید در این جلسه چه اتفاقاتی رخ می دهد، اما به نظر نمی رسد موضوع حضور مجیدی در تیم امید منتفی شود، هرچند امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1854

به "تاج به دیدار صالحی امیری رفت، انتخاب مجیدی به ستاد عالی مسابقات المپیک کشیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج به دیدار صالحی امیری رفت، انتخاب مجیدی به ستاد عالی مسابقات المپیک کشیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید