با اعلام صالحی امیری؛ مهدی تاج در فدراسیون فوتبال ماندنی شد

به گزارش دور زمین، رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان گفت: در پی جلسات فشرده ای که با وزیر ورزش و جوانان و ریاست فدراسیون فوتبال داشتیم مقرر شد مهدی تاج به خدمت خود در فدراسیون فوتبال ادامه دهد.

با اعلام صالحی امیری؛ مهدی تاج در فدراسیون فوتبال ماندنی شد

به گزارش دور زمین و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، سیدرضا صالحی امیری با تقدیر از فعالیت های فدراسیون فوتبال و موفقیت های ارزشمند آن گفت: فوتبال در شرایط حساس کنونی احتیاج به آرامش دارد و نتایج و عملکرد نشان می دهد عملکرد فوتبال در سال های اخیر درخشان و افتخارآمیز بوده است.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان با تأکید بر ارزیابی مثبت وزیر ورزش و جوانان از عملکرد فدراسیون فوتبال گفت: در آستانه جام ملت های آسیا هستیم و همه باید تمامی توان و ظرفیت خود را برای موفقیت تیم ملی کنار هم قرار دهیم.

صالحی امیری با اشاره به قانون ماده 60 خدمات مدیریت کشور توضیح داد: بر اساس این قانون، تاج می تواند خود را از حالت بازنشستگی به اشتغال مجدد با رعایت قانون برگرداند. انصافاً تاج بارها بیان کرد در مسیر قانون واقع شده است و خود را ملزم به اجرای آن می داند. خوشبختانه شرایطی مهیا شده است که بتوانیم از ظرفیت و توانمندی ایشان در چارچوب قوانین و مقررات کشور استفاده کنیم و امیدوارم روال قانونی اعاده به خدمت ایشان انجام گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1236

به "با اعلام صالحی امیری؛ مهدی تاج در فدراسیون فوتبال ماندنی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اعلام صالحی امیری؛ مهدی تاج در فدراسیون فوتبال ماندنی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید