بیانیه جدید باشگاه تراکتور؛ چطور والیبال تعطیل می شود اما فوتبال نه؟!

به گزارش دور زمین، باشگاه تراکتور تبریز با اشاره به لغو مسابقات والیبال بیانیه ای جدید منتشر کرد و نوشت: سوال اینجاست که میزان برخورد و دایره افراد درگیر در فرآیند برگزاری یک بازی فوتبال بیشتر است یا والیبال؟!

بیانیه جدید باشگاه تراکتور؛ چطور والیبال تعطیل می شود اما فوتبال نه؟!

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از سایت باشگاه تراکتور تبریز، این روزها که برخلاف پیش بینی های قبلی درباره کاهش شیوع ویروس کرونا با گرم تر شدن هوا؛ شاهد افزایش چشمگیر مبتلایان و فوت هموطنان عزیزمان در سراسر کشور پهناورمان هستیم، بار دیگر اضطراب عمومی در جامعه حاکم شده است. جانِ هم وطن بدیهی ترین خط قرمز است. جانِ هم وطن را نباید به ثمن بخس به حراج گذاشت.

در حالی که به عنوان یک ایرانی دلسوز از روز اول گفته ایم بیایید در کنار هم برای ایران عزیزمان تصمیم گروهی و عقلانی بگیریم، در این میان عده ای همچنان محکم تر از قبل بر طبل عِناد خود کوبیده و صرفاً جهت کسب منافع گروهی و بعضاً شخصی به دنبال برگزاری مسابقات فوتبال هستند. این در حالی است که رقابت های سایر رشته های ورزشی تیمی از جمله والیبال و بسکتبال به صورت کامل لغو شده است.

حال سوال اینجاست که میزان برخورد و دایره افراد درگیر در فرآیند برگزاری یک بازی فوتبال بیشتر است یا والیبال؟!

از سویی دیگر چگونه می شود که شرایط برگزاری مسابقات والیبال و بسکتبال که زیر ساخت های مورد نیاز و موجود آن در کشور به مراتب شرایط مساعد تری نسبت به فوتبال دارد، برای برگزاری بازی در شرایط کرونایی فعلی، فراهم نیست، امّا برای فوتبالی که در لیگ به اصطلاح حرفه ای آن برخی از باشگاه ها در شرایط عادی برای تامین نیازهای اولیه مانند زمین بازی و تمرین، هزینه سفر، اقامت، پرداخت حقوق اعضای تیم و ... ، با مشکل روبرو هستند، مسئولین محترم امر، مدعی اجرای کامل پروتکل های بهداشتی و فراهم بودن شرایط برای برگزاری مسابقات فوتبال هستند؟

بدیهی است که بعد از شفاف سازی و ارایه پاسخ روشن به موارد فوق، این موضوع را نیز مدنظر قرار دهند که تحمیل هزینه به جامعه بزرگ فوتبال از سوی متولیان امر صرفا به خاطر کسب منافع مقطعی، با هیچ قانون و منطق اخلاقی سازگار نیست.

ما همچنان با اصل دلسوزی برای کشور عزیرمان و شرایط قرمز حاکم بر ابتلا به بیماری کرونا و توجه ویژه به جانِ عزیزتر از جانِ هم وطن می گوییم در یک بستر توام با احترام و همفکری علاج واقعه را پیش از وقوع نماییم و برای چندمیلیارد تومان عایدی، جانِ مردم را با پیام مستقیم عادی سازی شرایط با برگزاری مسابقات فوتبال به خطر نیندازیم، باور بفرمایید هر تصمیم غلط ما در عرصه تصمیم سازی عاقبت ناخوشی را در برخواهد داشت. اعلام پایان لیگ فعلی و آغاز لیگ آینده با حضور 18 تیم در یک فضای تعاملی با حضور مدیران تیم های لیگ برتر و لیگ یک حرکت در جهت تعامل، همفکری، ایران دوستی و هم نوع دوستی است، ایرانی همیشه برای ایرانش تصمیم دلسوزانه می گیرد.

4057/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3077

به "بیانیه جدید باشگاه تراکتور؛ چطور والیبال تعطیل می شود اما فوتبال نه؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه جدید باشگاه تراکتور؛ چطور والیبال تعطیل می شود اما فوتبال نه؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید