ماجراهای فورستر و ماشین سازی: 3 ماه برای یک جشن عروسی

به گزارش دور زمین، از آخرین حضور فورستر در ایران، حدود 3 ماه و 3 روز می گذرد.گویا او قصدی برای بازگشت به ماشین سازی ندارد و به همین دلیل بهترین بهانه برای او، مراسمی ازدواجی است که البته مدت ها از برگزاری آن گذشته.

ماجراهای فورستر و ماشین سازی: 3 ماه برای یک جشن عروسی

به گزارش خبرنگاران ،هری فورستر، یکی از ستاره هایی بود که ابتدای فصل و با اصرار جان توشاک پیراهن تراکتورسازی را پوشید تا برای این تیم در لیگ برتر بازی کند. فورستر فوتبال خود را در برنتفورد انگلیس شروع کرد و سپس پیراهن تیم هایی چون کلیمارناک اسکاتلند، دانکستر روورز انگلیس، رنجرز اسکاتلند و سپس ویمبلدون در لیگ یک جزیره را پوشید. فورستر در آخرین تجربه خود، قبل از حضور در ایران، 36 بازی برای ویمبلدون انجام داد و 3 گل برای این تیم قدیمی به ثمر رساند.

فورستر بلافاصله بعد از حضور در ایران، در ترکیب تراکتورسازی نهاده شد. او 2 بزی برای این تیم انجام داد. ابتدا مقابل نساجی قائمشهر و سپس استقلال در استادیوم آزادی. ماحصل حضور او در تراکتورسازی، فقط انجام همین 2 بازی بود و البته 104 دقیقه حضور در زمین. او به قدری ضعیف کار کرد که خیلی زود نظر مدیران تراکتورسازی تغییر کرد و او مجبور شد با انتقالی قرضی پیراهن ماشین سازی را بپوشد. باشگاهی که تقریبا زیرمجموعه تراکتورسازی است و بازیکنان مازاد تیم نخست فوتبال تبریز را جذب می نماید.

فورستر از وقتی پیراهن ماشین سازی را پوشیده هرگز برای این تیم بازی نکرده. او در یکی از تمرینات، از ناحیه مچ پا آسیب دید. مصدومیتی که در ایران درمان نشد و فورستر به انگلیس رفت تا هم پای آسیب دیده خود را به پزشکان نشان بدهد و هم مراسم ازدواج خود را برگزار کند.

از آخرین حضور فورستر در ایران، حدود 3 ماه و 3 روز می گذرد. گفته می گردد او قصدی برای بازگشت به ماشین سازی ندارد و به همین دلیل بهترین بهانه برای او، مراسمی ازدواجی است که البته مدت ها از برگزاری آن گذشته و دیگر برای مدیران باشگاه ماشین سازی چنین عذری قابل قبول نیست.

ماشین سازی برای فرار از پرداخت مبلغ بالای قرارداد فرستر، سعی در فسخ قرارداد این هافبک- مهاجم انگلیسی و 27 ساله دارد. بازیکنی که معین هم نشد چرا به تراکتورسازی آمد، چرا جدا شد و به چه دلیل پیراهن ماشین سازی را پوشید؟ فقط مبلغ فراوانی برای جذب فورستر هزینه شده که البته سودی هم برای باشگاه های تراکتورسازی و ماشین سازی – حداقل در زمین- نداشته است.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 13 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1222

به "ماجراهای فورستر و ماشین سازی: 3 ماه برای یک جشن عروسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجراهای فورستر و ماشین سازی: 3 ماه برای یک جشن عروسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید