بالاخره تعیین می گردد خلیل زاده برای چه به ترکیه رفته، مگر باشگاه های دیگر برای پرداخت بدهی ها سفر خارجی می فرایند؟!

به گزارش دور زمین، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی پول نداریم مربی یا بازیکن خارجی بیاوریم، غلط می کنیم برای جذب آن ها اقدام می کنیم که در نهایت باشگاه به چنین وضعی بیفتد.

بالاخره تعیین می گردد خلیل زاده برای چه به ترکیه رفته، مگر باشگاه های دیگر برای پرداخت بدهی ها سفر خارجی می فرایند؟!

برای سفر با تور پوکت لحظه آخری همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

حسن روشن، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مصاحبه با خبرنگار ورزشی دانشجو درخصوص پرداخت مطالبات شفر و سفر اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه به ترکیه گفت: اصلا هیات مدیره ثبات ندارد که بخواهد تصمیم گیری کند. حتی اگر خلیل زاده هم قرار است به ترکیه برود، هیات مدیره باید جلسه بگذارد و یک نفر را برای این سفر مشخص کند و نتیجه این جلسه به اطلاع طرفداران برسد. این در حالی است که یک نفر که وارد به این کار است باید اقدامات لازم برای پرداخت مطالبات را انجام دهد. اینکه یک نفر چون رئیس هیات مدیره است بخواهد بدون تصمیم هیات مدیره شخصا اقدام کند درست نیست؛ اصلا هیات مدیره این وسط چه کاره است؟ اینها اصلا به طرفدار اهمیت نمی دهند و شخصیتی برای آنها قائل نیستند. ثبات مدیریت در استقلال و پرسپولیس یخ زده و زیر صفر است. در همه جای جهان مدیرعامل یا اعضای هیات مدیره به دلیل مرگ یا کهولت عوض می شوند اما در این دو باشگاه سالی 4-5 مدیر می آیند و می فرایند.

روشن در ادامه اضافه کرد: سوالی که دارم این است که سفر آقایان به ترکیه، فقط برای پرداخت پول شفر است؟ چطور دیگر باشگاه ها مطالبات خارجی شان را از داخل و بدون سفر خارجی انجام می دهند؟ ما آنقدر روش های مختلف و آدم علاقه مند به باشگاه در خارج از کشور داریم که می توانند در زمینه پرداخت مطالبات خارجی ها یاری نمایند تا اصلا نیازی به این سفرها نباشد. حالا باید صبر کرد و دید مطالبات شفر پرداخت می گردد یا خیر. البته دیگر نباید گفت صبر ایوب بلکه باید بگوییم صبر استقلالی ها. از طرفی وقتی پول نداریم مربی یا بازیکن خارجی بیاوریم، غلط می کنیم برای جذب آنها اقدام می کنیم که در نهایت باشگاه به چنین وضعی بیفتد.

این پیشکسوت فوتبال در واکنش به تجمعات اخیر طرفداران مقابل مجلس، گفت: وزارت ورزش باید روی عملکرد مدیران باشگاه نظارت داشته باشد که اگر خطا کردند با آنها برخورد کند اما هیچ اتفاقی نمی افتد. طرفدار حق دارد از این شرایط ناراحت باشد. حتی در پرسپولیس هم که قهرمان شده، ثبات نیست و اعتراض طرفداران شان را شاهد هستیم. وقتی متولی استقلال و پرسپولیس وزارت ورزش است، پس مقصر مسائل این دو باشگاه هم همین وزارتخانه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3390

به "بالاخره تعیین می گردد خلیل زاده برای چه به ترکیه رفته، مگر باشگاه های دیگر برای پرداخت بدهی ها سفر خارجی می فرایند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بالاخره تعیین می گردد خلیل زاده برای چه به ترکیه رفته، مگر باشگاه های دیگر برای پرداخت بدهی ها سفر خارجی می فرایند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید