بازار شبانه چیانگ مای

به گزارش دور زمین، خرید یکی از جاذبه‌های اصلی تور تایلند در شهر زیبای چیانگ مای است که یکی از بهترین مکان‌ها برای این کار بازار شبانه چیانگ مای می‌باشد. در این مقاله شما را با ویژگی‌های بیشتری از این بازار آشنا خواهیم کرد.

بازار شبانه چیانگ مای

اگر اواخر بعد از ظهر سری به اینجا بزنید، کارکنان زیادی را می بینید که مشغول بیرون کشیدن قفسه های فلزی کوچک هستند. کارکنان آنها را کنار مسیر پیاده رو در هر دو طرف جاده اصلی قرار می دهند. همانطور که خورشید در چیانگ مای غروب می کند، کم کم فروشندگان خیابانی به بازار می آیند و کالاهای خود را در بساط خود پهن می کنند. کم کم چراغ ها، پنکه ها و تلویزیون های قابل حمل نیز به برق وصل می شوند. حالا همه چیز برای ورود گردشگران تور تایلند آماده است. به احتمال زیاد، اگر هر شب به آنجا بروید جای فروشنده ها تغییری نخواهد نمود.

بعد از بازدید از بازار شبانه در تور تایلند به دو بازار خوب دیگر، بازار Kalare و Asunarm نیز سری بزنید. هر دو این بازارها در مسیرهای فرعی بازار شبانه چیانگ مای قرار دارند. این بازارها نیز محصولات خوبی در معرض فروش گذاشته اند.

این مسیر پر از رستوران ها و برگر فروشی ها می‌باشد. برای کسانی هم که خیلی گرسنه هستید، چرخ های متحرک فروش غذا در دسترس است. به عنوان یک پیشنهاد خوب سری به Daddy’s Pizza و رستوران Steakhouse بزنید. در بازارهای Kalare یا Asunarm نیز می توانید غذاخوری هایی با صندلی برای نشستن پیدا کنید. در تور تایلند از هر لحظه خود برای تفریح و ماجراجویی استفاده کنید.

انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 392

به "بازار شبانه چیانگ مای" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازار شبانه چیانگ مای" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار شبانه چیانگ مای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید