آشنایی با بازار شبانه پاتایا

به گزارش دور زمین، تایلند نه تنها برای تفریح عالی است بلکه خرید کردن هم بسیار برایتان دلچسب خواهد بود، فروشگاه های رنگارنگ با قیمتهای نسبتا ارزان حسابی برایتان هیجان انگیز خواهند بود، بازار شبانه پاتایا یکی از معروفترین مراکز خرید این شهر است که در ادامه ان را به شما معرفی خواهیم کرد.

آشنایی با بازار شبانه پاتایا

تایلند که مقصدی جذاب برای گردشگری است و خصوصا گردشگران ایرانی تور تایلند را بسیار برای سفر انتخاب می‌کنند، به غیر از جاذبه‌های تاریخی و دیدنی، بازار‌هایی بسیار دارد که خرید در آن‌ها می‌تواند یکی از بهترین خاطرات سفر باشد. یکی از این بازار‌ها، بازار شبانه پاتایا است که از نظر ظاهر نیز کمی با بازار‌های دیگر تایلند متفاوت است. 

بازار شبانه پاتایا، بازاری مسقف است که خرید در آن از بهترین تفریحات محسوب می‌شود. همچنین بازار یکی از معروف‌ترین بازار‌های خیابانی در تایلند است. این بازار به عنوان مرکزی شناخته می‌شود که گردشگران تور پاتایا همیشه از آن دیدن می‌کنند. شما در اینجا با خیال راحت و بدون نگرانی به خاطر جنس بی‌کیفیت می‌توانید خریدی هیجان‌انگیز داشته باشید و سوغات‌های زیادی را تهیه کنید.

درحالی‌ که ممکن است در دیگر بازار‌ها در طول روز به خاطر گرما و تو در تو بودن مغازه‌ها اذیت شوید، این بازار فضایی بسیار عالی برای خریدی راحت و با آرامش را برای شما فراهم خواهد کرد. از آنجایی‌که هرکدام از غرفه‌ها با فاصله از یکدیگر قرار گرفته‌اند و راهرویی تقریبا عریض میان غرفه‌های دو طرف وجود دارد و خبری از گرما و شلوغی نیست، به راحتی می‌توانید به خرید خود ادامه دهید.

در این بازارتنوع زیادی از انواع اجناس مانند تی‌شرت، شلوارک، شلوار‌های جین، کیف، چمدان، عینک‌های آفتابی، صابون‌های معطر و دیگر لوازم بهداشتی، کلاه، شال گردن، کفش و دیگر سوغات‌ها وجود دارد. همچنین این بازار مرکز فروش لوازم آرایشگری بوده و اجناس آن از هر بازار دیگری بیشتر است و تنوع زیادی دارد.

صرف نظر از ظاهر، این بازار همانند دیگر بازار‌ها است. برچسب قیمت‌ها که تقریبا روی همه اجناس به چشم می‌خورد، قیمتی ارزان را نشان می‌دهد. کیفیت اجناس نیز در اینجا متفاوت است. در این بازار از اجناس با کیفیت بسیار بالا تا اجناس تقلبی به چشم می‌خورد. تنها تفاوت مهم این بازار با بازار‌های دیگر این است که دستفروشان مخصوص فروش غذا کمتر به چشم می‌خورند.

اگرچه علامت موجود در ابتدای جاده دوم منتهی به این بازار می‌گوید که اینجا بازاری شبانه است اما در همه ساعات روز باز بوده و به فعالیت خود ادامه می‌دهد. این بازار همچنین به بازار اجناس «ساخت تایلند» نیز شهرت دارد.

خرید از بازار شبانه پاتایا

خرید یکی از جاذبه‌های اصلی تور پاتایا به شمار می‌رود. بازار شبانه‌ی پاتایا، بازاری مسقف بوده که خرید در آن حس دیگری دارد. همچنین بازار یکی از معروف‌ترین بازار‌های خیابانی در تایلند می‌باشد.

در تور پاتایا در این بازارتنوع زیادی از انواع اجناس مانند تی‌شرت، شلوارک، شلوار‌های جین، کیف، چمدان، عینک‌های آفتابی، صابون‌های معطر و دیگر لوازم بهداشتی، کلاه، شال گردن، کفش و دیگر سوغات‌ها وجود دارد. همچنین این بازار مرکز فروش لوازم آرایشگری بوده و اجناس آن از هر بازار دیگری بیشتر است و تنوع زیادی دارد.

اگرچه علامت موجود در ابتدای جاده‌ی دوم منتهی به این بازار می‌گوید که اینجا بازاری شبانه است اما در همه‌ی ساعات روز باز بوده و به فعالیت خود ادامه می‌دهد. این بازار همچنین به بازار اجناس «ساخت تایلند» نیز شهرت دارد. 

صرف نظر از ظاهر، این بازار همانند دیگر بازار‌ها است. برچسب قیمت‌ها که تقریبا روی همه‌ی اجناس به چشم می‌خورد، قیمتی ارزان را نشان می‌دهد. کیفیت اجناس نیز در اینجا متفاوت است. در این بازار از اجناس با کیفیت بسیار بالا تا اجناس تقلبی به چشم می‌خورد. تنها تفاوت مهم این بازار با بازار‌های دیگر این است که دستفروشان مخصوص فروش غذا کمتر به چشم می‌خورند. در تور پاتایا به شما توصیه می‌کنیم بازدید از این بازار را در برنامه سفر خود قرار بدهید.

درحالی‌ که ممکن است در دیگر بازار‌ها در طول روز به خاطر گرما و تو در تو بودن مغازه‌ها اذیت شوید، این بازار فضایی بسیار عالی برای خریدی راحت و با آرامش را برای شما فراهم خواهد کرد. از آنجایی‌که هرکدام از غرفه‌ها با فاصله از یکدیگر قرار گرفته‌اند و راهرویی تقریبا عریض میان غرفه‌های دو طرف وجود دارد و  خبری از گرما و شلوغی نیست، به راحتی می‌توانید به خرید خود ادامه دهید.

آدرس بازار شبانه پاتایا

تایلند، پاتایا، بالای جاده فستیوال مرکزی پاتایا.

مسیر دسترسی بازار شبانه پاتایا

از پاتایا به راحتی و با تاکسی می‌توانید خود را به این بازار برسانید. همچنین اگر ماشین دارید، پارکینگ هم فراهم است و می‌توانید مکانی مناسب برای ماشین خود انتخاب کنید.

انتشار: 28 آبان 1400 بروزرسانی: 28 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 53

به "آشنایی با بازار شبانه پاتایا" امتیاز دهید

1 کاربر به "آشنایی با بازار شبانه پاتایا" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با بازار شبانه پاتایا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید