اکبر احدی: سطح فنی مسابقات قهرمانی کشور خوب نبود، مسئله ای با فدراسیون بوکس ندارم

به گزارش دور زمین، سرمربی تیم ملی بوکس گفت: سطح فنی مسابقات بوکس قهرمانی کشور در اهواز تعریف چندانی نداشت و بوکسورها در حد مسابقات قهرمانی کشور ظاهر نشدند.

اکبر احدی: سطح فنی مسابقات قهرمانی کشور خوب نبود، مسئله ای با فدراسیون بوکس ندارم

اکبر احدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، در خصوص سطح مسابقات بوکس قهرمانی کشور گفت: مسابقات از نظر سطح فنی تعریف چندانی نداشت و اگر بخواهم رک صحبت کنم به استثنای یک یا دو بوکسور، سطح فنی مسابقات خوب نبود. سایر بوکسورها از سطح پایینی برخوردار بودند و حتی ملی پوشان ما در بازی های آسیایی از لحاظ آمادگی جسمانی و فنی شرایط خوبی نداشتند.

وی در خصوص اینکه این موضوع باعث نگرانی نخواهد بود، گفت: این موضوع خیلی نگران کننده است. نه تنها من بلکه سایر کارشناسان اذعان داشتند که مسابقات سطح بالایی نداشت و در حد قهرمانی کشور نبود. داشته های بوکس ما همین است و ما نمی توانیم از کشور دیگری بوکسور بیاوریم. اگر می خواهیم در آینده نتیجه بگیریم باید در بخش پایه سرمایه گذاری داشته باشیم و حمایت بیشتری در بخش تدارکات بوکسورهای رده بزرگسالان انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی بوکس در پاسخ به این سوال که با توجه به کمبود نیروی انسانی احتمال استفاده از بوکسورهای باتجربه وجود خواهد داشت، عنوان نمود: اگر دنبال نتیجه گرایی در کوتاه مدت هستیم باید از بوکسورهای قدیمی استفاده کنیم. من به استفاده و دعوت از جاسم دلاوری، سجاد محرابی، احسان روزبهانی و سالار غلامی فکر کردم اما اگر می خواهیم برنامه بلند مدت و چشم انداز طولانی تری داشته باشیم و هدف ما مسابقات المپیک 2020 و بازی های آسیایی 2022 باشد، باید به جوانان بها دهیم. به آنها اعتماد کنیم و سرمایه گذاری و حمایت بیشتری انجام دهیم تا در آینده نتیجه بگیریم.

احدی در خصوص دور جدید تمرینات تیم ملی بوکس گفت: در برنامه تعیین شده باید از ابتدای دی ماه اردوهای خود را آغاز کنیم اما قبل از آغاز تمرینات باید جلسه شورای فنی برگزار گردد و نفرات برگزیده به اردوی تیم ملی تعیین شوند. من هیچ نظری ندارم و به نظر شورای فنی برای انتخاب نفرات احترام خواهم گذاشت.

وی در خصوص عدم حضور خود در روزهای ابتدایی مسابقات قهرمانی کشور و شایعه ناراحتی اش عنوان نمود: هیچ ناراحتی نداشتم و نمی دانم این موضوع از کجا مطرح شد. دلیل غیبتم در روزهای ابتدایی مسابقات گرفتاری شخصی بود و مسئله ای با فدراسیون ندارم مگر اینکه فدراسیون با من مسئله ای داشته باشد.

سرمربی تیم ملی بوکس در سرانجام با تقدیر از میزبانی استان خوزستان گفت: در روز افتتاحیه مسابقات حضور نداشتم و در جریان اتفاقات نیستم اما از روزی که در محل مسابقات بودم تمامی رقابت ها مرتب و منظم برگزار گردید و تمام استاندارهای لازم مهیا بود. بابت این موضوع نیز باید از زحمات مسئولان استان خوزستان تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1405

به "اکبر احدی: سطح فنی مسابقات قهرمانی کشور خوب نبود، مسئله ای با فدراسیون بوکس ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبر احدی: سطح فنی مسابقات قهرمانی کشور خوب نبود، مسئله ای با فدراسیون بوکس ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید