اولین واکنش علیرضا دبیر به خبر رد صلاحیتش

به گزارش دور زمین، ثبت نام از نامزد های ریاست فدراسیون کشتی 19 اردیبهشت به خاتمه رسید و 15 نفر برای ریاست کاندیدا شدند البته اسامی تایید صلاحیت ها هنوز اعلام نشده است.

اولین واکنش علیرضا دبیر به خبر رد صلاحیتش

این در حالیست که روز گذشته در رسانه ها خبری مبنی بر احتمال رد صلاحیت علیرضا دبیر رئیس فعلی فدراسیون کشتی مطرح شد به این دلیل که وی به خاطر استادیاری دانشگاه نمی تواند برای ریاست فدراسیون کشتی نامزد شود و این حکمی است که دیوان عدالت اداری داده است.

این موضوع 2 سال پیش هم تیتر رسانه ها بود به طوری که اعلام شد دیوان عدالت اداری فعالیت او و 6 رئیس فدراسیون دیگر از جمله غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیروکمان، عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی، عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ... را غیرقانونی دانسته و آن ها باید بین دانشگاه و فدراسیون یکی را انتخاب کنند.

با وجود اینکه این موضوع 2 سال پیش خبرساز شد، روسایی که از آن ها نام برده شده باز هم به فعالیت خود ادامه دادند و کماکان رئیس فدراسیون هستند. علیرضا دبیر هم از آن زمان رئیس فدراسیون کشتی ماند و برای دوره نو نیز ثبت نام کرده است.

او در گفت وگوی کوتاهی که با فارس داشت تاکید کرد که این موضوع برای چند سال قبل است و صحت ندارد. از طرفی اگر قرار باشد بین استاد دانشگاه و کشتی یکی را انتخاب کنم، کشتی انتخاب من است.

دوره 4 ساله علیرضا دبیر 26 تیرماه به سرانجام می رسد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 خرداد 1402 بروزرسانی: 9 خرداد 1402 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5959

به "اولین واکنش علیرضا دبیر به خبر رد صلاحیتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش علیرضا دبیر به خبر رد صلاحیتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید