اقدامات بهارانه منطقه 19 برای خانه تکانی شهر

به گزارش دور زمین، خبرگزاری خبرنگاران- نمای بصری معابر منطقه 19 در آستانه ورود به سال تازه با اجرای فعالیت های طرح استقبال از بهار، رنگ تازگی به خود گرفته است.

اقدامات بهارانه منطقه 19 برای خانه تکانی شهر

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از تهران، مهدی راهنمایی شهردار منطقه 19 با تشریح بخشی از فعالیت های اجرایی برای نونوار کردن منطقه و خانه تکانی شهری گفت: به همین منظور طی رصدهای مستمر معابر و محورهای بزرگراهی برای برطرف نواقص و جلوه بخشی به این محدوده از مرکز، روشنایی زیر پل های سواره رو و سر پرچمی های پل شکوفه در بزرگراه شهید کاظمی، پل های لطیفی، شهید بنامعلی و شهید صنیع خانی در بزرگراه شهید تندگویان و پل شقایق با استفاده از سیستم پروژکتور و LED تأمین شد.

وی از ترسیم نقش متناسب با فصل بهار بر دیوار حاشیه بلوار شهید ورامینی اطلاع داد و اضافه کرد: این نقاشی دیواری در 1000 متر مربع با موضوع پروانه روی دیوار این معبر اجرا شد. علاوه بر این جداره خیابان برادران شکری با اجرای نقاشی مداد رنگی در 600 مترمربع جلوه ای متفاوت به خود گرفت.

راهنمایی ادامه داد: رنگ آمیزی 2000 متر مربع تابلوهای ترافیکی، کافوهای برق و مخابرات، برطرف نازیبایی های بصری با استفاده از مواد پوشاننده در 5000 مترمربع از محله دولتخواه جنوبی، خیابان شکری و خیابان پیروز ، رنگ آمیزی دیوار گرمخانه در بزرگراه شهید کاظمی و نام گذاری میادین در محدوده نواحی و میدان دانشگاه از دیگر فعالیت های طرح استقبال از بهار در حوزه زیباسازی شهر محسوب می گردد.

به گفته شهردار منطقه 19 با ورود به ماه شعبان و شروع اعیاد شعبانیه ضمن اجرای آذین بندی، بنرهای متناسب با این ماه مبارک در معابر اصلی منطقه اکران شد.

انتهای پیغام/ح.ابویسانی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5539

به "اقدامات بهارانه منطقه 19 برای خانه تکانی شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات بهارانه منطقه 19 برای خانه تکانی شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید