اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار می گردد

به گزارش دور زمین، مراسم پایانی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، 17 شهریورماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد.

اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، با حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، معاونان و مدیران کل نهاد، نمایندگان مجلس و جمعی از کتابداران و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار می گردد.

پس از برگزاری اختتامیه های استانی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سراسر کشور، اختتامیه ملی این جشنواره روز شنبه 17 شهریورماه ساعت 10 صبح، با معرفی و تقدیر از برگزیدگان کشوری در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) به نشانی میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای خیابان صیرفی پور برگزار خواهد شد.

فراخوان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی 7 اثر با موضوع سیره امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در 3 رده سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال و همچنین بخش خانوادگی 15 اردیبهشت ماه 97 منتشر شد و 19 مردادماه به کار خود انتها داد.

هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با معرفی 7 اثر در موضوع سیره امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) و با هدف اشاعه فرهنگ و سبک زندگی رضوی و نیز ترویج کتابخوانی برگزار گردید. در سال های گذشته دستگاه های مختلف در سطح کشور زیر نظر بنیاد فرهنگی امام رضا(ع) متولی برگزاری این جشنواره بودند که دوره ششم، هفتم و هشتم این جشنواره توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور اجرا گردیده است. در دوره ششم بیش از 238 هزار نفر و در دوره هفتم در سال گذشته 648 هزار و 228 نفر در این جشنواره شرکت کردند؛ میزان مشارکت در هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با رشد 32 درصدی، 858 هزار 695 نفر بوده است.

انتشار: 14 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 501

به "اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید