مسقط

تور ارزان عمان: مردم درباره اقامت و ویزای عمان می پرسند

ایسنا/ براساس سخنان نماینده وزارت فرهنگ عمان در نمایشگاه کتاب تهران، مردم درباره اقامت و ویزای عمان می پرسند.

28 اردیبهشت 1401

با فرصت های کار در عمان آشنا شویم

کار در عمان در آمد بالایی دارد. این کشور فرصت های شغلی زیادی در حوزه های نفت و گاز و مهندسی تا خدماتی مثل توریسم و هتلداری دارد؛ اما کار در عمان منجر به اقامت دائم نمی گردد.

5 دی 1400

10مکانی که باید قبل از مرگ به آن ها سفر کنیم

مکان هایی که قبل از مرگ باید دیدزندگی سرشار از رمز و رازهایی است که با سفر کردن می توان به زوایای مختلف آن پی برد. از قدیم گفته اند که بسیار سفر باید تا پخته شود خامی؛ به همین دلیل سفر دریچه ای برای ورود به شگفتی های خلقت و زیبایی دنیا اطراف است. با مشاهده...

8 مهر 1400

حمل و نقل و رفت و آمد در عمان

حمل و نقل عمومی در عمان از گستردگی چندانی برخوردار نیست و خطوط اتوبوسرانی تنها شهرهای بزرگ را به یکدیگر متصل می‌سازند. از اینرو عمده گردشگران بهره‌گیری از تورهای گردشگری، استفاده از خودوروی شخصی یا کرایه ماشین را به سایر گزینه‌های حمل و نقل در این...

25 شهریور 1400

راهنمایی برای سفر به عمان

عمان کشوری در جنوب ایران است که با جذابیت های مختلف گردشگری و تجاری میتواند کزینه مناسبی برای سفر کاری یا سیاحتی باشد، در ادامه با راهنمای سفر تور عمان همراه ما باشید.

25 شهریور 1400

ایران، در میان 50 مقصد گردشگری و توریستی 2015

ایران در میان 50 مقصد گردشگری و توریستی 2015 مجله سفر و سرگرمی Travel & leisure، در میان این مقاصد بیشترین سهم را مقاصد آسیایی به خود اختصاص داده اند.

31 شهریور 1399

قرارداد تسلیحاتی آمریکا با عمان، کانادا و لهستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، وزارت دفاع آمریکا پنتاگون خاطرنشان کرد، با قراردادی به ارزش 390 میلیون دلار برای عمان، کانادا و لهستان پهپاد می سازد.

10 تیر 1398

رایزنی وزرای خارجه انگلیس و عمان درباره ایران ، بن علوی درباره سفر اخیر خود به ایران چه گفت؟

جرمی هانت و یوسف بن علوی وزیران امور خارجه انگلیس و عمان روز پنجشنبه در لندن با یکدیگر ملاقات و درباره روابط دوجانبه و چندجانبه ازجمله ایران گفت وگو کردند.

13 خرداد 1398

گریفیتس در شورای امنیت: مذاکرات یمنی ها در ژنو طبق برنامه پیش نرفت

فرستاده سازمان ملل به یمن شکست مذاکرات ژنو را به شورای امنیت خبر داد و گفت که این مذاکرات طبق برنامه ریزی که برای آن گردیده بود، پیش نرفت.

3 دی 1397

مشخص تکلیف سهمیه لیگ قهرمانان آسیا به نشست مسقط موکول شد

روزنامه العرب قطر از مشخص تکلیف سهمیه کشورهای شرکت کننده در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا در نشست عمان اطلاع داد.

19 آبان 1397

هزینه ویزای برخی کشورها به ریال پرداخت می گردد

به گزارش خبرنگاران، معمولا بیشتر سفارتخانه ها برای اینکه ویزا به ایرانی ها بدهند مبلغی حدود 60 یورو از مسافر می گیرند که این مبلغ گاهی با هزینه خدمات اضافی شرکت هایی که وظیفه تحویل مدارک مسافر را برای سفارتخانه به عهده گرفته اند به 85 یورو نیز می رسد و...

21 مهر 1397