64 پروژه در نظرآباد افتتاح می گردد، توسعه شبکه آب شهرستان

به گزارش دور زمین، محمدرضا فلاح نژاد در مصاحبه با خبرنگاران از افتتاح 64 پروژه در شهرستان نظرآباد اطلاع داد و اظهار کرد: این پروژه ها بااعتباری بالغ بر 431 میلیون ریال به بهره برداری می رسد و با بهره برداری از آن برای 186 نفر اشتغال زایی می گردد.

64 پروژه در نظرآباد افتتاح می گردد، توسعه شبکه آب شهرستان

وی در ادامه تعداد پروژه های قابل بهره برداری در هفته دولت را 31 پروژه گفت و اضافه کرد: این پروژه ها بااعتباری بالغ بر 187 میلیون ریال به بهره برداری می رسد و با بهره برداری از آن برای 89 نفر اشتغال زایی می گردد.

به گفته فرماندار نظرآباد پروژه های توسعه شبکه آب نظرآباد، احداث مخزن هزار مترمکعبی تنکمان، اتصال آزادراه کرج - قزوین به محور اشتهارد - نظرآباد، بهسازی معابر شهری و روستایی نظرآباد و غیره ازجمله پروژه های دولتی است که در شهرستان نظرآباد به بهره برداری می رسد.

فلاح نژاد در بخش دیگری تعداد پروژه های روستایی قابل بهره برداری در هفته دولت را 23 پروژه گفت و اضافه کرد: این پروژه ها بااعتباری بالغ بر 58 میلیون ریال به بهره برداری می رسد و بهسازی معابر و راه های روستایی و همچنین توسعه شبکه آب رسانی این روستاها ازجمله پروژه های روستایی است.

وی همچنین از بهره برداری از 10 پروژه صنعتی طی هفته دولت در شهرستان نظرآباد اطلاع داد و اظهار داشت: این پروژه ها بااعتباری بالغ بر 185 میلیون ریال به بهره برداری می رسد و با بهره برداری از آن برای 97 نفر اشتغال زایی می گردد.

فرماندار نظرآباد از کلنگ زنی چند پروژه همچون فرهنگسرای نظرآباد، ایجاد فضای سبز و پارک، احداث قطعه سوم باند دوم محور اشتهارد - نظرآباد، احداث و بهسازی آسفالت شهری و روستایی و غیره طی هفته دولت در این شهرستان اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مهر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 151

به "64 پروژه در نظرآباد افتتاح می گردد، توسعه شبکه آب شهرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "64 پروژه در نظرآباد افتتاح می گردد، توسعه شبکه آب شهرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید