کریم و کارانکا تحت فشار

به گزارش دور زمین، آیتور کارانکا از زمانی که کریم انصاری فرد را خریده است رفتار جالبی نداشته و در چهار دیدار تنها 10 دقیقه به این بازیکن میدان داده است.

کریم و کارانکا تحت فشار

کریم انصاری فرد تحت فشار

کریم انصاری فرد خیلی دیر به ناتینگهام فارست پیوست و در بازی های اخیر این تیم تنها دقایقی کوتاه به میدان می رود.در این میان آیتور کارانکا سرمربی اسپانیایی فارست بارها به توانایی های کریم تاید نموده و البته گفته این مهاجم ایرانی می دانسته که باید این شرایط سخت را تحمل کند. انصاری فرد در بازی های اخیر در وقت های تلف شده و یا لحظات پایاین مسابقه به میدان رفته اما این هفته در همان دو دقیقه بازی مقابل ایپسویچ تاون موقعیت فوق العاده ای را از دست داد تا برخی کارشناسان انگلیسی درباره او و شرایط خط حمله فارست قضاوت نمایند.

البته برخی سایت ها و کارشناسان انگلیسی هم معتقدند کارانکا تا الان فرصتی به این مهاجم ایرانی نداده و باید بیشتر به انصاری فرد بازی دهد وگرنه کریم در این باشگاه تلف خواهد شد.

پل تایلور، مفسر فوتبال انگلیس در سایت ناتینگهام پست نوشت:ما فقط برای دقایقی کوتاه شاهد حضور کریم انصاری فرد در بازی های اخیر تیم ناتینگهام فاست بودیم و بدین خاطر واقعا هنوز نمی دانیم او چه کاری می تواند انجام دهد.انصاری فرد فرصت بسیار خوب گلزنی را در بازی شنبه شب گذشته برابر ایپسوویچ از دست داد اما اطمینان دارم او دوباره فرصت بازی و چنین فرصت هایی را خواهد یافت.

همچنین سایت انگلیسی vitalfootball درباره شرایط انصاری فرد در ناتینگهام نوشت:آیتور کارانکا از زمانی که کریم انصاری فرد را خریده است رفتار جالبی نداشته و در چهار دیدار تنها 10 دقیقه به این بازیکن میدان داده است.به نوشته این سایت، این گونه رفتار کردن سرمربی آسیب زا است. او حداقل باید سعی کند در یک دیدار به انصاری فرد فرصت حضور کامل در زمین بدهد. کریم بازیکنی است که در کشورهای مختلف بازی نموده و به خوبی می تواند خودش را به این جا وفق دهد.

این سایت همچنین نوشت با پیوستن احتمالی بازیکن کلیدی ناتینگهام فارست به یک تیم لیگ برتری انگلیس کریم انصاری فرد و داریل مورفی نقش مهمتری در این تیم خواهند یافت.

مفسر ایت سایت سپس با اشاره به انتقال احتمال جول لولی یکی از مهاجمان فعلی ناتینگهام فارست به یک تیم لیگ برتری انگلیس در ماه آینده میلادی گفت: اگر جای مدیران باشگاه ناتینگهام فارست بودم یک مهاجم دیگر در ماه ژانویه هم جذب می کردم. بازیکنی که روند گلزنی را تضمین کند. به نظرم کریم انصاری فرد و داریل مورفی در ادامه فصل چمپیونشیپ نقش مهمی را بازی خواهند کرد.

از سوی دیگر کنی برنز، بازیکن اسبق باشگاه ناتینگهام فارست و کارشناس فوتبال انگلیس درناتینگهام پست، به تمجید از عملکرد جو لولی و لوییس گرابان پرداخت و آنها را کلید اصلی ناتینگهام در کسب پیروزی و امتیاز های بیشتر دانست.وی در ادامه مدعی شد که این این بازیکنان به دلیل سن بالا نمی توانند مهره خوب در چندین سال برای باشگاه باشند و ناتینگهام باید به دنبال جانشین بگردد.

برنز در خصوص عملکرد دارل مورفی و کریم انصاری فرد هم گفت:مورفی هر موقع بازی نموده فوق العاده ظاهر شده ولی ما چند دقیقه از عملکرد انصاری فرد دیدیم و هنوز کار خاصی این مهاجم انجام نداده است.کریم یک موقعیت بسیار خوب را در شروع هفته مقابل ایپسیویچ تاون از دست داد ولی مطمئنم او موقعیت ها و شانس دیگری دارد.

برنز همچنین گفت: اگر من جای مربی و جای کارانکا بودم به دنبال یک مهاجم دیگر در ژانویه می گشتم، مهاجمی که بتواند گلزنی را در تیمش ضمانت کند.زیرا که اگر گرابن مصدوم گردد مشکل بزرگی برای ناتینگهام ایجاد خواهد شد.

با وجود اینکه جو لولی 26 ساله شاید در ژانویه به تیم دیگری برود انصاری فرد رقبای دیگری در خط حمله فارست دارد. فعلا مهمترین رقیب انصاری فرد لوییس گرابان است که در 19 بازی 14 گل زده. آمار هم نشان می دهد کارانکا هر زمانی که گرابان را تعویض نموده، کریم را به زمین فرستاده.هفته شانزدهم مقابل شفیلدیونایتد و از دقیقه 4+90، هفته هجدهم مقابل هال سیتی از دقیقه 86، هفته نوزدهم مقابل استون ویلا از دقیقه 1+90 و هفته بیستم برابر ایپسویچ تاون از دقیقه 88.

از وقتی کریم، پیراهن فارست را پوشیده، گرابان در 5 بازی 6 گل زده و نشان داده رقیب سرسختی برای انصاری فرد است.باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا کارانکا فرصت بیشتری در اختیار انصاری فرد قرار می دهد یا همچنان در دقایقی کوتاه از مهاجم تیم ملی ایران استفاده می نماید؟

3-670

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 10 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1364

به "کریم و کارانکا تحت فشار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریم و کارانکا تحت فشار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید