ایتالیا، فرانسه و اسپانیا را بیشتر بشناسید

به گزارش دور زمین، گزارشی خواندنی از سه کشور پرطرفدار ایتالیا،فرانسه و اسپانیا.

ایتالیا، فرانسه و اسپانیا را بیشتر بشناسید

تست طمع دسرهای ایتالیایی

بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا با پیتزا و پاستای ایتالیایی آشنایی دارند. آشپزی ایتالیایی دارای محبوبیت خاصی در میان سلیقه های مختلف است. غذاهای ایتالیایی با هر نوع ذائقه ای سازگار می باشد. با خرید تور ایتالیا و سفر به ایتالیا این کشور زیبا حتماً از غذاهای مختلف آن بچشید. ایتالیا علاوه بر غذا، دارای دسرهای خوشمزه ای است که در این مقاله با آن ها آشنا خواهید شد.

تیرامیسو در تور ایتالیا

در برنامه تور ایتالیا خود بی شک این دسر را با طعمی متفاوت امتحان کنید. تیرامیسو یکی از دسرهای ایتالیایی است که در همه جای دنیا به ویژه در ایران هواداران بسیاری دارد. اگر تابه حال دستور تهیه این دسر را جست وجو نموده باشید حتماً متوجه سادگی آن شده اید. اگر واژه تیرامیسو را در زبان ایتالیایی ترجمه کنیم معدل کلمه منو بلند کن می شود.

با کمی دقت در مفهوم لغت خواهید دریافت که عنوان دسر کاملاً با ظاهر وسوسه انگیز آن مطابقت دارد. ادعای بسیاری در مورد اولین تیرامیسو به گوش می رسد. بعضی ها معتقدند که اولین تیرامیسو در 1960 و در شهر ترویزو درست شده است. بعضی دیگر معتقدند که پیشینه دسر به قرن هفده بازمی شود. این دسر امروزه در طرح های گوناگون و با تزئینات خاص خود در سراسر دنیا سرو می شود.

در برنامه تور ایتالیا خود همواره قرار دادن غذا و دسر ایتالیایی را به عنوان یکی از نکات مهم در نظر بگیرید.

پاناکوتا در تور ایتالیا

پاناکوتا در لغت به معنای خامه پخته می باشد. ترکیبات دسر شامل خامه، شکر و ژلاتین می باشد. محال است این دسر لذیذ ایتالیایی را امتحان نموده و عاشق آن نشده باشید. به این دسر لذیذ می توان قهوه، کاکائو رنگ خوراکی نیز افزود. با افزودن رنگ خوراکی، پاناکوتای رنگی سرو خواهد شد.

دسر پاناکوتا را می توان همراه با میوه های مختلف، مربا و شکلات و… سرو کرد. پاناکوتایی که حرفه ای درست شده باشد، شکلی سفت و غلیظ خواهد داشت. همچنین همانند ژله لرزش خوشایندی خواهد داشت. در تور ایتالیا این دسر را با طعم اصیلش امتحان کنید.

سفر به ایتالیا بدون خوردن دسرهای ایتالیایی نمی شود. برای خرید بلیط هواپیما ایتالیا در سایت سام سیر مقصد موردنظر خود را جستجو نمایید ویا با تور ایتالیا به این سفر بروید.

تارتوفو

این دسر در ایران با نام بستنی رواج پیدانموده است درصورتی که بستنی واقعی نیست. تاریخچه دسر تارتوفو به مراسم عروسی سلطنتی بازمی شود؛ هنگامی که شاه ویتوریو امانوئل دوم در این جشن حضور داشت. این دسر به افتخار حضور وی برای اولین بار درست شد. اما به چه صورت؟

افراد بسیاری در مراسم حضور داشتند و فنجان کافی به تعداد نفرات به منظور سرو دسر نبود. سرآشپز ایده ای جالب را در میان گذاشت. با ایده وی بستنی ها را در داخل شکلات غلتاندند. پس ازآن آغاز به منجمد کردن بستنی ها نموده و آن ها را در بشقاب سرو کردند. یخ زدگی دسر تارتوفو به آن علت است. در سفر خود با تور ایتالیا این دسر را جزء برنامه های خود قرار دهید.

گالاتو

در اکثر دسرهای ایتالیایی که به عنوان بستنی برای ما شناخته شده است، منظور دسر منجمد و یخ زده می باشد نه بستنی واقعی… این دسر در مقایسه با بستنی دارای چربی کمتری است و غلظت و کش بیشتری نسبت به بستنی دارد. این دسر در خود ایتالیا به صورت قیف نانی به مشتریان سرو می شود.

رنگ ها و طعم های گوناگون دسر موجب شده است که با هر سلیقه ای سازگار باشد. طعم شکلات، وانیل، میوه ای و … جزء طعم های پرطرفدار محسوب می شود. این دسر دارای طعم های خاص تری مانند اسطوخودوس نیز می باشد. دسرگلاتو را در تور ایتالیا خود هرگز از یاد نبرید.

در سفر به ایتالیا خوردن دسرهای ایتالیایی و بستنی ایتالیایی را نباید فراموش کنید. برای خرید بلیط هواپیما ایتالیا در سایت سام سیر مقصد موردنظر خود را جستجو نمایید ویا با تور ایتالیا به این سفر بروید.

زابایون در سفر به ایتالیا

این دسر جزو دسرهای ایتالیایی اصیل می باشد که توصیه می شود آن را در سفر خود با تور ایتالیا، امتحان کنید. نحوه سرو شدن دسر به صورت سرد و گرم می باشد. در طرز تهیه زابایون موادی نظیر زرده تخم مرغ، شکر و … استفاده می شود. از ویژگی های دیگر دسر می توان به شل بودن آن اشاره نمود که با توجه به این موضوع شما می توانید آن را همانند نوشیدنی سر بکشید. این دسر به طورمعمول در لیوان و همراه با میوه های متنوع و همین طور بیسکوئیت سرو می شود. تاریخچه دسر هم به قرن پانزدهم بازمی شود. برای سفر به این کشور و خرید تور ایتالیا می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

برای سفر به ایتالیا و چشیدن طمع غذاهای ایتالیایی خرید بلیط هواپیما ایتالیا و رزرو تور اسپانیا به صورت آنلاین از گزینه های پیش روی شماست.

شهر شامونیکس در فرانسه

فرانسه یکی از یهترین کشورهای اروپایی از لحاظ گردشگری بحساب می آید که همه ساله گردشگران زیادی برای مشاهده جاذبه های گردشگری موجود در این کشور با تور فرانسه به منطقه سفر می کنند تا شاهد زیبایی های این کشور از نزدیک باشند.

این کشور بسیار زیبا که در بخش جنوب غربی اروپا قرار گرفته است با داشتن مساحتی بالغ بر 643 کیلومتر مربع بزرگترین کشور در منطقه اروپای غربی و اتحادیه اروپا و در سطح قاره ای سومین کشور بزرگ قاره اروپا به حساب می آید. سالانه تعداد زیادی گردشگر برای آشنایی بیشتر با این کشور با بلیط هواپیما به این کشور سفر می کنند.

البته قرار دریافت این کشور در کنار کشورهایی چون آلمان، سوئیس، ایتالیا و بلژیک در پیشرفت هایی که این کشور داشته تاثیر بسزایی داشته است. این کشور بدلیل داشتن وسعت جغرافیایی نسبتا بزرگ از تنوع آب و هوایی زیادی بهره می برد این موضوع باعث بوجود آمدن مناظر طبیعی متفاوتی در این کشور شده است بطوریکه همه ساله گردشگران برای دیدن آنها با خرید بلیط هواپیما به فرانسه سفر می کنند.

این کشور بدلیل داشتن انواع دشت ها، کوهستان ها، سواحل و رشته کوه های مرتفع به یک منطقه گردشگری و توریستی تبدیل شده است که این گردشگران با تور فرانسه به دیدن زیبایی های موجود در این کشور می پردازند.

در دنیا تنها سه کشور وجود دارند که از سواحل آنها می توان به دریای اطلس دسترسی داشت که یکی از این سه کشور فرانسه می باشد. وجود این امر بیانگر وسعت زیاد این کشور است که دنیاگردان با بلیط هواپیما به آن سفر می کنند تا در دشت های پهناور آن به گشت و گزار بپردازند.

این کشور با داشتن جمعیتی 69 میلیون نفری در رتبه دوم از نظر میزان جمعیت در اتحادیه اروپا واقع شده است. اکثر مردم فرانسه به زبان فرانسوی که زبان اصلی و رسمی جمهوری فرانسه می باشد صحبت می کنند. در صورتیکه قصد سفر به این کشور را با خرید بلیط هواپیما دارید بهتر است چند کلمه ای فرانسه بلد باشید تا در صو رت احتیاج ازآن بهره ببرید.

در فرانسه شهرهای گردشگری و توریستی زیادی وجود دارد که یکی از آنها شامونیکس است که بعضی از مسافران که با تور فرانسه به این کشور سفر نموده اند به این شهر نیز می روند تا از مناطق گردشگری آن دیدن بعمل آورند. در ادامه به معرفی این شهر در فرانسه خواهیم پرداخت.

شامونیکس

این شهر که در قلب آلپ واقع شده است از زیباترین شهرهای فرانسه می باشد که دنیاگردان زیادی با بلیط هواپیما برای دیدن این منطقه راهی فرانسه شده اند. در منطقه انجام ورزش های زمستانی بسیار رواج دارد و سالانه پذیرای ورزشکارانی در زمینه های مختلف است که با خرید بلیط هواپیما به این منطقه سفر می کنند تا لذت واقعی ورزش های زمستانی را در این منطقه پوشیده شده از برف و یخ بچشند.

شامونیکس بدلیل اینکه اولین میزبان بازی های زمستانی المپیک در سال 1924 بود توانست نام خود را در تاریخ ثبت و ماندگار کند. برای سفر به این منطقه زیبا می توانید با خرید تور فرانسه و بلیط هواپیما اقدام کنید.

این منطقه با داشتن جاذبه های گردشگری فراوان همه ساله پذیرای گردشگرانی از سراسر دنیا است که با خرید بلیط هواپیما و تور فرانسه به این مکان سفر نموده اند. از جاذبه های گردشگری این منطقه می توان به مونت بلاک که بلندترین کوه در منطقه اروپا غربی است اشاره نمود.

در شامونیکس محل های اقامتی لوکسی وجود دارد که برای استراحت مکانی فوق العاده است تا گردشگران که با بلیط هواپیما به این منطقه سفر نموده اند بتوانند در مکانی آرام و راحت به استراحت بپردازند.

البته برای مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما به این منطقه سفر می کنند امکان زدن کمپ در طبیعت نیز وجود دارد. این تصمیم با شماست که می خواهید شب خود را در یک هتل لوکس سپری کنید یا در یک کمپ در دل طبیعت.

برترین جاذبه های گردشگری اسپانیا

این کشور زیبا که در شبه جزیره ایبری و جنوب غربی اروپا واقع شده است با مساحتی حدود 506 هزار کیلومتر مربع، عنوان چهارمین کشور بزرگ اروپا را به خود اختصاص داده است. این سرزمین به واسطه جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگرانی است که با خرید بلیط هواپیما و تور اسپانیا از گوشه و کنار دنیا برای بازدید به این کشور سفر می کنند. در این مقاله قصد داریم به ادامه معرفی جاذبه های اسپانیا بپردازیم. در نتیجه قبل از خرید بلیط خارجی اسپانیا بهتر است با خواندن این مقاله با مکان های پرطرفدار این کشور آشنا شوید.

سواحل کوستا دل سول

لقب آفتابی ترین مکان اروپا به سواحل کوستا دل سول به دلیل داشتن کیلومترها شن سفید و دریایی آرام، داده شده است. این ساحل برای گردشگرانی که به آفتاب دریافت در ساحل علاقه دارند، به عنوان یک مقصد منحصربفرد تبدیل شده است. در تور اسپانیا آفتاب دریافت در این سواحل رویایی را از دست ندهید.

علاوه بر سواحل کوستا دل سوا، از دیگر جاذبه های این منطقه می توان به شهر بازسازی شده مالاگا اشاره نمود. وجود این شهر در این منطقه باعث شده است که تعداد زیادی گردشگر با خرید بلیط هواپیما به این مکان سفر کنند.

از عوامل دیگری که در فروش بالای بلیط خارجی این منطقه تاثیر بسزایی داشته است، می توان به تفرجگاه های دریایی پورتو بانوس، زمین های گلف نووا اندلوسیا در ماربلا که به دره گلف معروف است و شهر کوچک و قدیمی موریش کاستیلو با خانه هایی سفید رنگ اشاره نمود.

خیابان لا رامبلا

این خیابان که در شهر بارسلونا واقع شده است بهترین مکان تابستانی برای خرید تور اسپانیا و تفریح و گذراندن تعطیلات در این کشور است. هنگامی که در یک عصر تابستانی در این بلوار طولانی که با درختان سبز تزئین شده است و بخش های مختلف مرکز شهر را به هم وصل می نماید، قدم می زنید حس می کنید تمام ساکنان شهر بارسلونا شما را همراهی می کنند.

بخشی از این خیابان به میدان کاتالونیا وصل می شود که با درختان چنار، آراسته شده است. بسیاری از خریداران بلیط خارجی اسپانیا شیفته مغازه های گل فروشی، پرنده فروشی، کتاب فروشی، رستوران ها و کافه های روباز این منطقه شده اند. حضور هنرمندان خیابانی، جو زنده تری را در این بلوار ایجاد نموده است و شور و نشاط خاصی را به این منطقه بخشیده است.

شهر قدیمی تولدو

این شهر که در بالای یک تپه گرانیتی واقع شده است از سه طرف توسط دره کوچک رودخانه تاقوس احاطه شده است. گردشگران تور اسپانیا می توانند در این شهر، نمای بسیار زیبایی از اطراف را نظاره گر باشند. هنگامی که با خرید بلیط هواپیما به این شهر سفر می کنید و در خیابان های باریک و نامتقارن و کوچه های قدیمی تولدو قدم می زنید، می توانید از نزدیک با مشاهده گذشته اسلامی و سبک معماری کلیساها، صومعه ها و بیمارستان ها شاهد تاریخچه مسیحی این شهر باشید. این شهر که در لیست میراث فرهنگی یونسکو واقع شده است به عنوان یک موزه سر باز، تاریخچه اسپانیا را به گردشگران نشان می دهد.

یکی از جاذبه های تولدو کلیسای جامع گوتیک می باشد که بسیاری از گردشگران برای بازدید از فضای داخلی زیبای آن، اقدام به خرید بلیط خارجی اسپانیا می کنند.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما و سفر به تولدو را دارید حتما از کلیسای سان توم و نقاشی های زیبای ال گرکو نیز دیدن کنید.

تور اسپانیا یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی بوده که به علت جاذبه های گردشگری فراوان و متنوع، بسیاری از بازدیدکنندگان را به خرید دوباره بلیط خارجی سفر به این کشور ترغیب می نماید. اگر قصد دارید یک سفر رویایی و بیاد ماندنی را تجربه کنید و از مکان های دیدنی این کشور لذت ببرید همین الان برای رزرو یا خرید بلیط هواپیما به این مقصد پرطرفدار اقدام کنید و سفری خاطره انگیز را برای خود و خانوده تان به یادگار بگذارید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2054

به "ایتالیا، فرانسه و اسپانیا را بیشتر بشناسید" امتیاز دهید

1 کاربر به "ایتالیا، فرانسه و اسپانیا را بیشتر بشناسید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایتالیا، فرانسه و اسپانیا را بیشتر بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید