پارک ملی مو کو آنگ تایلند

به گزارش دور زمین، برای بازدید از طبیعت کشور تایلند به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید پارک ملی مو کو آنگ بروید. این پارک ملی یک پارک دریایی به شمار می‌رود و مجمع الجزایری با 42 جزیره است.

پارک ملی مو کو آنگ تایلند

جنگلها عمدتا از جنگل های همیشه سبز در جزایر بزرگتر، همچنین جنگل های سنگ آهک و جنگل های مانگرو (شاه پسند) که در اطراف سواحل و خلیج ها کاشته شده اند تشکیل می شوند. تعداد گونه های حیوانی محدود است. 16 گونه پستاندار، حدود 50 پرنده، 14 خزنده و 5 گونه دوزیستان کل جمعیت حیوانی منطقه را تشکیل می دهند. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

فقط اپراتورهای تورهای مجاز امکان ورود به پارک را دارند. راه توصیه شده برای بازدید از پارک، کرایه یک قایق به صورت گروهی و تصمیم گیری برای زمان و مقصد است. پارک ملی مو کو آنگ در ماه نوامبر و سه هفته اول دسامبر بسته است.

چند سایت غواصی در جزایر شمالی وجود دارد، که برای زیرآبی رفتن با لوله ایده آل است. عمق متوسط دریا به خاطر رسوبات سنگین رودخانه تاپی در سرزمین اصلی حدود 10 متر است. غواصی در یکی از باغ های مرجانی ممکن است فرصتی برای دیدن گونه های دریایی مانند لاک پشت دریایی سبز، لاک پشت دریایی زرد رنگ را فراهم کند. بهترین زمان برای غواصی، فوریه تا اکتبر، با بهترین دید در ماه مارس تا آوریل، است.

Ko Mae Ko جزیره ای با دریاچه آب شور زمردی به نام Thale Nai است، که به غارهای زیرزمینی متصل می‌باشد. مسیر مهم این سایت گردشگری با 20 دقیقه پیاده روی از یک ساحل نزدیک به چشم انداز عالی بر فراز دریاچه می رسد. دریاچه با صخره های سنگ آهک احاطه شده است. این جزیره همچنین دارای چند ساحل سفید برای بازدید از زیباترین جاذبه‌های تور تایلند می‌باشد.

انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 395

به "پارک ملی مو کو آنگ تایلند" امتیاز دهید

1 کاربر به "پارک ملی مو کو آنگ تایلند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک ملی مو کو آنگ تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید