مهاجری: مگر خوشحالی بعد از گل جرم است؟

به گزارش دور زمین، اگر حرکت شادی من شبهه ای ایجاد نموده عذرخواهی می کنم تیم من تحت فشار بود. ما به این برد احتیاج داشتیم با چنگ و دندان کوشش کردیم و پیروز شدیم.

مهاجری: مگر خوشحالی بعد از گل جرم است؟

به گزارش خبرنگاران ،رضا مهاجری پس از پیروزی 2 بر یک مقابل پارس جنوبی در جام حذفی در نشست خبری گفت: بازی زیبا و قشنگی بود و به دو تیم خسته نباشید می گویم و به بازیکنان خودم تبریک می گویم. شایسته این برد بودیم که برایش خیلی زحمت هم کشیدیم. به تیم پارس جم هم خسته نباشید می گویم و فوتبال یک طرفش برد است و یک طرف آن باخت است. ما چند بازیکن مصدوم داشتیم و کمبود شدید بازیکن روبه رو بودیم و در یک بازی سخت پیروز شدیم.

سرمربی تیم ماشین سازی در مورد اینکه چرا بعد از گل به تیم ما توهین کردید، گفت: من فقط به خاطر گل تیمم شادی کردیم هیچ توهین و بی احترامی نکردم مگر خوشحالی بعد از گل جرم است. با این حال اگر حرکت شادی من شبهه ای ایجاد نموده عذرخواهی می کنم تیم من تحت فشار بود. ما به این برد احتیاج داشتیم با چنگ و دندان کوشش کردیم و پیروز شدیم. بازیکن ما با دماغ شکسته بازی کرد. به ما حق بدهید که به خاطر این پیروزی خوشحال باشیم اما توهین و بی احترامی به کسی ننموده ام هرچند اگر شبهه ای ایجاد گردیده عذرخواهی می کنم قصد بی احترامی نداشتم.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 18 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 991

به "مهاجری: مگر خوشحالی بعد از گل جرم است؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "مهاجری: مگر خوشحالی بعد از گل جرم است؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: مگر خوشحالی بعد از گل جرم است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید