ممتحن آزمون زبان ایتالیایی لوئیز سوارس: یوونتوس هیچ نقشی در تقلب او نداشت

به گزارش دور زمین، فردی که از لوئیس سوارس آزمون زبان ایتالیایی لازم برای اخذ گذرنامه ایتالیا را گرفته بود تأکید کرد ماجرای تقلب این مهاجم اروگوئه‌ای در این آزمون هیچ ربطی به یوونتوسی‌ها ندارد.

ممتحن آزمون زبان ایتالیایی لوئیز سوارس: یوونتوس هیچ نقشی در تقلب او نداشت

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، ممتحن آزمون زبان ایتالیایی لوئیس سوارس در دانشگاه پروجای ایتالیا می‌گوید که نمایندگان باشگاه یوونتوس هرگز به او هیچ توصیه یا سفارشی برای پذیرفته شدن این بازیکن اروگوئه‌ای ننموده بودند.

پس از پذیرفته شدن سوارس در آزمون زبان ایتالیایی که یکی از مراحل اخذ گذرنامه ایتالیایی برای برخورداری از امکان بازی در یوونتوس بود، فاش شد که او در این آزمون تقلب نموده و تمامی سؤالات آزمون یادشده به دستش رسیده بود. از آنجایی که باشگاه یوونتوس قصد خرید این مهاجم اروگوئه‌ای را داشت، بانوی پیر هم به شراکت جرم در این تقلب متهم شد و مدیران این باشگاه مورد بازپرسی قرار دریافتد.

اکنون اما لورنزو روکا یکی از ممتحنین لوئیس سوارس در آزمون زبان ایتالیایی تأکید نموده است که یوونتوسی‌ها به او یا همکارانش هیچ گونه سفارشی برای یاری به ستاره سابق بارسلونا ننموده‌اند.

روکا گفت: امتحان به صورت شفاهی برگزار گردید و شامل موارد درک مطلب و شنیداری می‌شد. سوارس می‌دانست که چگونه باید پاسخ بدهد. من هیچ گونه رابطه‌ای با سوارس نداشته‌ام. اگر حتی یک فرد کاملاً غریبه هم به دفترم بیاید و بخواهد بداند که سازوکار دریافت امتحان زبان ایتالیایی چگونه است، من همه چیز را به او شرح خواهم داد و به او نمونه سؤال هم خواهم داد تا خودش را برای آزمون آماده کند و همین کار را هم در خصوص سوارس انجام دادیم. نمونه سؤالات یک فایل PDF است که می‌شود از اینترنت هم دانلود کرد. اما من در آزمونی که از سوارس گرفتم فقط از محتوای داخل آن فایل سؤال نپرسیدم. ضمن اینکه من تنها ممتحن آن آزمون نبودم.

روکا اضافه نمود: من از سوی یوونتوس برای پذیرفتن سوارس تحت فشار قرار نگرفتم و هیچ شخصی از این باشگاه با من تماس نگرفت، نه پاراتیچی و نه هیچکدام دیگر از مدیران آن. بله یک فایل صوتی وجود دارد که در آن اولیویری (سیمونه اولیویری مدیر دانشگاه پروجا) به من درباره احتمال همکاری سوارس با یوونتوس چیزهایی می‌گوید، اما من حتی به او پاسخ ندادم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3449

به "ممتحن آزمون زبان ایتالیایی لوئیز سوارس: یوونتوس هیچ نقشی در تقلب او نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممتحن آزمون زبان ایتالیایی لوئیز سوارس: یوونتوس هیچ نقشی در تقلب او نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید