تور بارسلون

بارسلون در سال 2011 با داشتن 5.5 میلیون بازدید کننده بین المللی تور اروپا، بعد از لندن، پاریس، استانبول و رم پنجمین شهر پر بازدید اروپا و بیستمین شهر پر بازدید در جهان بود. در سال 2015 پراگ و میلان بازدید کننده های بین المللی بیشتری داشتند. بارسلون همچنان در میان محبوب ترین شهرهای تور اسپانیا قرار دارد. بارسلون به خاطر داشتن تعداد زیادی مناطق تفریحی، یکی از بهترین سواحل دنیا، آب و هوای گرم و معتدل، جاذبه های دیدنی تاریخی شامل هشت مکان ثبت شده در میراث فرهنگی یونسکو، 519 هتل شامل 35 هتل 5 ستاره و زیرساخت های توسعه یافته توریستی، یک مقصد توریستی معروف در سراسر جهان است.

در سال 1992، بارسلون به خاطر میزبانی بازی های المپیک آن سال توجه بین المللی فوق العاده زیادی را به خود جلب کرد و در نتیجه آن چرخش عظیمی در صنعت توریسم این منطقه از اسپانیا به وجود آمد. این تغییرات چنان تاثیری بر بارسلون گذاشتند که تا به امروز همچنان قابل تشخیص هستند. این تغییرات را می توانید در محله های بازسازی شده و تمرکز خیلی زیاد بر طراحی های مدرن که در تمام جنبه های زندگی در بارسلون نفوذ کرده اند، از ساختمان های عمومی گرفته تا چیزهایی ساده ای مانند یک نیمکت پارک و یا یک پوستر یک رویداد در شهر، ببینید. برای کسانی که به تور اسپانیا و شهر بارسلون می روند این ها به یک معنی هستند: شهری فوق العاده مدرن و در عین حال قدیمی که می توانید در قرن 21ام آن را ببینید. بارسلون شهری شده است که در آن عناصر جدید و مدرن در خدمت این هستند که جنبه باستانی این شهر را هم حفظ کنند و هم قدر بدانند. شهر زیبای بارسلون پر است از چیزهایی که شهرهای اروپایی همگی به آن شهره هستند: بازارهای روباز و خیابانی، رستوران هایی که در هیچ جای دنیا نظیر ندارند، مغازه ها، موزه ها و کلیساهای باستانی.

آگوست احتمالا شلوغ ترین زمان بارسلون است. در عین حال حدود 10 درصد مغازه ها و رستوران های بارسلون، از نیمه های آگوست تا اوایل سپتامبر بسته هستند. در این زمان مردم ساکن در بارسلون، خود به تعطیلات می روند. در مرکز بارسلون، بیشتر رستوران ها و مغازه ها باز هستند. در آگوست تعداد زیادی توریست تور اروپا در بارسلون حضور دارند. بارسلون سواحل عالی زیادی دارد و مردم محلی بارسلون خیلی خوشحال می شوند اگر گردشگران بقیه شهر را نیز به عنوان ساحل در نظر نگیرند و در کلیساها و رستوران ها با لباس شنا حاضر نشوند.

بارسلون در فصل های کم گردشگر اسپانیا عالی است. بارسلون در ماه های زمستانی مانند فوریه و ژانویه نیز شهری دوست داشتنی است. در این ماه ها بارسلون آن قدر سرد نیست و متوسط دما 9 تا 10 درجه و آسمان آفتابی و آبی است.

با در نظر گرفتن رطوبت بالای هوا در بارسلون، دمای 19 تا 23 درجه در این شهر اسپانیا دمایی مناسب حساب می شود. این دما معمولا دمای دوره های زمانی بین آوریل تا ژوئن و اواخر سپتامبر تا نوامبر است. این زمان ها بهترین زمان برای رفتن به تور اروپا و بازدید از بارسلون هستند. دما از این بالاتر رود، بارسلون برای بسیاری، زیادی از حد تحمل گرم می شود. هفته عید پاک و همچنین کریسمس تا شب سال نو، در بارسلون زمان های خیلی شلوغی هستند. اگر می خواهید در مدت تور اسپانیا با جمعیت گردشگران روبرو نشوید در این زمان ها به بارسلون نروید. همچنین در زمان کنگره جهانی موبایل و مسابقات فرمول وان نیز به تور بارسلون نروید، چرا که در این زمان باید انتظار قیمت های خیلی بالایی برای هتل ها داشته باشید.

گشت و گذار در بارسلون در مدت تور اسپانیا

فروشگاه بزرگ El Corte Inglés یک نقشه فوق العاده مفید و البته رایگان در اختیار مسافران تور اسپانیا و شهر بارسلون قرار می دهد. می توانید یک نسخه از نقشه بارسلون را از این فروشگاه یا میز پذیرش هتل محل اقامتتان دریافت کنید. این نقشه ها همچنین در دفترهای اطلاعات توریستی بارسلون در دسترس هستند. چند تا از این دفترها را می توانید در ترمینال های فرودگاه Barcelona El Prat پیدا کنید. در دفاتر اطلاعات توریستی بارسلون همچنین می توانید نقشه های رسمی بارسلون را نیز بخرید؛ ولی آن قدر نمی ارزند. از این دفاتر نقشه هتل های بارسلون را بخواهید که شامل اطلاعات خوبی از کوچه های شهر قدیمی بارسلون است.

دیدگاه های مرتبط با "تور بارسلون"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)