ملی پوش پیشین ایتالیا: آلگری گستاخ و مغرور است!

به گزارش دور زمین، کارشناس شبکه اسکای اسپورت ایتالیا به جنگ لفظی خود با سرمربی یوونتوس ادامه داد.

ملی پوش پیشین ایتالیا: آلگری گستاخ و مغرور است!

به گزارش خبرنگاران، دانیله آدانی، کارشناس شبکه اسکای اسپورت ایتالیا که دو روز پیش با ماسیمیلیانو آلگری، درگیری لفظی شدیدی پیدا کرد و سرمربی یوونتوس هم حسابی از خجالت او درآمد.

با وجود ابراز پشیمانی آلگری بابت برخورد تندش با بازیکن سابق فیورنتینا، مدافع سابق تیم ملی ایتالیا در یک برنامه رادیویی پاسخ اظهارات تند سرمربی یووه را داد. آدانی به رادیو دیجی ایتالیا گفت: زمانی که من با کسی بحث می کنم، حالا هر کسی که می خواهد باشد، به او این فرصت را می دهم تا نظرش را بگوید و از خودش دفاع کند و همیشه برای شعور و دانش طرف مقابلم احترام قائلم. آن روز (پس از بازی یوونتوس - اینتر در میلان) هیچکسی درباره بازی یووه و اینتر صحبت نکرد بلکه ما درباره لیگ قهرمانان و باخت یوونتوس به آژاکس حرف می زدیم. از آنجایی که آلگری نقش مهمی دارد و در قبال باشگاه و کلی طرفدار مسئول است، او باید همیشه آماده ارائه شرح باشد و به اندازه کافی هم شرحاتی ارائه کند.

آدانی اضافه نمود: وقتی که آژاکس یوونتوس را از لیگ قهرمانان حذف کرد، آلگری فقط در مورد چند مسئله شرح داد و به سایر مسائل اشاره نکرد. یوونتوس باید لیگ قهرمانان را ببرد چون دیگر اسکودتو برایش کافی نیست. این باشگاه کریستیانو رونالدو را نخریده که با آن کیه وو را شکست دهد اما آلگری بسیار گستاخانه و مغرورانه صحبت می کرد. فکر نمی کنم اینکه به من بگویید حق ندارم صحبت کنم چون مدرک مربیگری ندارم کار درستی باشد و به نظرم آلگری با این حرفش به آنهایی که در خانه فوتبال می بینند و می شنوند، بی احترامی کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1377

به "ملی پوش پیشین ایتالیا: آلگری گستاخ و مغرور است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش پیشین ایتالیا: آلگری گستاخ و مغرور است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید