مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور برگزار گردید

به گزارش دور زمین، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور صبح امروز(یکشنبه) برگزار گردید.

مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان پزشکی قانونی کشور، در این مراسم دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با تأکید بر اینکه همه مدیران و کارکنان پزشکی قانونی اعضای یک خانواده هستند، گفت: اهداف و برنامه های سازمان تنها با یاری و همکاری همه پرسنل محقق می گردد و ضروری است ضمن مشارکت کلیه پرسنل و مدیران در پیشبرد اهداف، عناصر ناب و ایده های جدید و مؤثر نیز شناسایی و زمینه اجرای ایده های مناسب و کارآمد فراهم گردد.

وی همچنین ضمن قدردانی از کوشش های دکتر محمدرضا قدیرزاده در دوران تصدی حوزه ریاست سازمان اضافه کرد: حوزه ریاست از بخش های پرکار و پرمشغله سازمان و تصدی این بخش مسئولیتی سنگین و حساس است چرا که مدیرکل حوزه ریاست همیشه باید در دسترس و در اختیار سازمان باشد.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، گفت: از امروز سکان این بخش از سازمان به دکتر محمد شجاعی سپرده می گردد که امیدواریم ایشان هم در دوره مدیریت خود پیروز بوده و در جهت کسب رضایت پروردگار خدمت نمایند.

در این جلسه قدیرزاده نیز ضمن تشکر از همه همکاران و بیان فراز و نشیب های سازمان در یک دهه گذشته برای مدیریت جدید آرزوی پیروزیت کرد.

محمد شجاعی مدیرکل جدید حوزه ریاست نیز با بیان مسئولیت های سنگین حوزه ریاست اظهار امیدواری کرد جوابگوی انتظارات در این بخش باشد و رضایت خدمت گیرندگان از سازمان را فراهم کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1949

به "مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید