مدیرعامل فرابورس ایران آخرین مراحل درج نماد سرخابی را تشریح کرد

به گزارش دور زمین، تهران (پانا) - مدیرعامل فرابورس ایران در توییتی، آخرین مراحل درج نماد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را تشریح کرد.

مدیرعامل فرابورس ایران آخرین مراحل درج نماد سرخابی را تشریح کرد

میثم فدایی یکشنبه شب در این توییت توضیح داد: هیات مدیره فرابورس با هدف حمایت از انجام اصلاحات بنیادین در راهبری، ارتقای شفافیت و بهبود حاکمیت شرکتی باشگاه های پرسپولیس و استقلال و با توجه به وظایف قانونی در مورد حفاظت از سرمایه آحاد سرمایه گذاران، جلسه تشکیل داده و مصوب کرد که پس از برطرف شروط پنج گانه، درج نماد انجام می گردد.

بعد از سرعت بخشیدن پیگیری مسوولان برای واگذاری سهام سرخابی ها، در نهایت روز شنبه 23 بهمن ماه ارزش گذاری سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به تصویب هیات واگذاری رسید.

در این جلسه مقرر شد تا ارزش نهایی باشگاه پرسپولیس 3210 میلیارد تومان و ارزش نهایی باشگاه استقلال 2780 میلیارد تومان مشخص گردد.

بعد از اجرای این اقدام، مسوولان در پی ثبت باشگاه استقلال و پرسپولیس بودند که این اتفاق در روز شنبه 30 بهمن ماه انجام شد و روابط عمومی سازمان بورس ضمن تایید این اقدام به خبرنگار ایرنا بیان کرد: مرحله بعد این اقدام آن است که این باشگاه ها به عنوان دو شرکت در بازار پایه فرابورس درج نماد شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4854

به "مدیرعامل فرابورس ایران آخرین مراحل درج نماد سرخابی را تشریح کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل فرابورس ایران آخرین مراحل درج نماد سرخابی را تشریح کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید