قول مساعد قوه قضاییه برای تغییر احکام دانشجویان و زنان بازداشتی

به گزارش دور زمین، یک عضو هیأت رییسه فراکسیون امید از قول مساعد مسئولان قوه قضاییه برای تغییر احکام دانشجویان بازداشتی و حل مشکل زنان بازداشت گردیده در ناآرامی های مردادماه اطلاع داد.

قول مساعد قوه قضاییه برای تغییر احکام دانشجویان و زنان بازداشتی

به گزارش خبرنگاران، فاطمه سعیدی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مطلبی در صفحه اینستاگرام شخصی خود به ارائه توضیحاتی درباره جلسه اش با یک مقام ارشد قضایی برای پیگیری وضعیت دانشجویان، دراویش و زنان بازداشتی پرداخت.

وی نوشت: دیروز با یکی از مقامات ارشد قوه قضاییه دیدار داشتم. در خصوص دانشجویان و احکام سنگین حبسی که برای آنها صادر گردیده است به شکل مفصلی بحث کردیم. ایشان پرینتی از نامه وزیر علوم آورد که در آن اسامی تمامی دانشجویانی که گرفتار احکام سنگین گردیده اند، وجود داشت؛ از جمله پریسا رفیعی. ایشان گفت که نهایت کوشش خود را به کار می گیرد تا این احکام تغییر کند.

سعیدی ادامه داد: در خصوص زنان بازداشت گردیده در ناآرامی های مردادماه نیز قول مساعد داده شد که مشکل بازداشت شدگان سریع تر حل گردد. عده ای از زنان همچنان در زندان قرچک نگهداری می شوند. در مورد زنان زندانی از دراویش نیز کوشش کردم تا نظر مساعد قوه قضاییه را برای آزادی و یا تغییر احکام صادر گردیده جلب نمایم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نوشت: بر اساس سوگندی که در ابتدای دوره نمایندگی یاد نموده ام تا روزی که به وکالت از مردم در مجلس حضور داشته باشم، برای پیگیری خواسته هایشان کوشش خواهم کرد.

انتشار: 14 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 496

به "قول مساعد قوه قضاییه برای تغییر احکام دانشجویان و زنان بازداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول مساعد قوه قضاییه برای تغییر احکام دانشجویان و زنان بازداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید