بهترین قلعه های اسپانیا برای بازدید

به گزارش دور زمین، یکی از بهترین جاذبه‌های کشور اسپانیا برای بازدید قلعه‌های تاریخی آن هستند. در این کشور اروپایی  قلعه‌ها طوی ساخته می‌شدند تا در برابر محاصرات مختلف در مقابل مورها مقاومت کنند.

بهترین قلعه های اسپانیا برای بازدید

قلعه قصر سگوویا اسپانیا

قصر سگوویا شبیه دیگر قلعه های اسپانیا که به صورت دژ ساخته می شدند نیست، این قلعه ظاهر خیال انگیز و افسانه ای قلعه های اروپایی را دارد و گفته می شود که الهام بخش ساخت قلعه سیندرلا در مجموعه تفریحی والت دیزنی فلوریدا بوده است، این قلعه بر روی تپه ها قرار دارد و با نگاه کردن به آن تصور می کنید که یک کشتی بادبانی زیبایی است که در حال نزدیک شدن به شما می‌باشد، پادشاه ایزابلا اول در این قلعه زندگی و در سال 1474 در این محل تاجگذاری کرد، قلعه سگوویا امروزه تبدیل به موزه نقاشی و مهمات شده است. برای تجربه یک سفر هیجان‌انگیز و پر خاطره به تور اروپا بپیوندید.

قلعه بل ور اسپانیا

اگر می خواهید از قلعه بل ور دیدن کنید باید اول به جزیره مایورکا در آنسوی آب های اسپانیا بروید، این قلعه نماد شهر پالماست و نه فقط بین قلعه های اسپانیا بلکه بین نمونه های اروپایی هم منحصربفرد است چون شکلی دایره ای دارد، نه فقط دیوارهای دور آن بلکه برج ها و خود قلعه هم دایره ای است. پادشاه جیمز دوم در قرن 14 این قلعه را ساخت و بعدها از آن به عنوان زندانی نظامی برای زندانیان سیاسی استفاده شد و امروزه در آن موزه ای تاریخی وجود دارد، در اطراف آن جنگل های زیادی وجود دارد و امروزه محل برگزاری وقایع فرهنگی مختلف مثل کنسرت ها شده است.

قلعه پنیافیل اسپانیا

قلعه پینیافیل 50 متر طول دارد و بر روی تپه‌های شهر پنیافیل در استان وایادولید قرار گرفته است، این قلعه در بین قرن‌های 9 تا 13 ساخته شد و وقتی در شب روشن می شود زیبایی بسیار خیره کننده ای پیدا می کند، برخی می گویند که این قلعه با برج هایش شبیه کشتی است. امروزه یک سمت این قلعه تبدیل به موزه شده و بقیه قسمت های آن فقط با تورهای راهنما مورد بازدید قرار می گیرد.

قلعه اولیت اسپانیا

سفر به قلعه اولیت در اروپا باعث می‌شود که فرهنگ پادشاهی متفاوت پادشاه ناوار در بخش شمالی این کشور را تجربه نمایید، این قلعه از سه قسمت قصر قدیمی، قصر جدید و کلیسا تشکیل شده است. در طول سال ها پادشاهان مختلف قسمت هایی از این قلعه را درست کردند و در برج ها، حیات و باغ های آن از شیوه های مختلف معماری استفاده شده است، با اینکه دولت اسپانیا از سال 1937 شروع به بازسازی این قلعه زیبای اروپایی کرد ولی بیشتر قسمت های آن ویران شده است.

انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 340

به "بهترین قلعه های اسپانیا برای بازدید" امتیاز دهید

2 کاربر به "بهترین قلعه های اسپانیا برای بازدید" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین قلعه های اسپانیا برای بازدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید