عبداللهی: هر کسی حق دارد درباره استقلال صحبت کند

به گزارش دور زمین، مدیر فنی تیم فوتبال استقلال می گوید هر کسی می تواند درباره استقلال به صحبت بپردازد.

عبداللهی: هر کسی حق دارد درباره استقلال صحبت کند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه استقلال، نصرالله عبداللهی درباره آخرین وضعیت آبی های پایتخت پیش از سفر به خوزستان برای مصاف با نفت مسجد سلیمان گفت: فکر می کنم زمانی رسیده که استقلال روی نوار پیروزی گام بگذارد و شرایط برای کسب پیروزی در دیدار پیش رو فراهم است. من مطمئنم این دو بازی با وجود دشواری که دارند، شروع یک روند جدید برای استقلال خواهد بود. در این روزها که استقلال تنها احتیاج به حمایت دارد، از همه پیشکسوتانی که از این تیم حمایت می نمایند به عنوان یک عضو خانواده استقلال تشکر می کنم.

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اظهارات برخی پیشکسوتان نسبت به شرایط این تیم چیست، اعلام کرد: هر کسی چه پیشکسوت چه طرفدار می تواند در مورد تیم محبوبش صحبت کند. این حق همه مردم است که در مورد استقلال صحبت نمایند و نظرشان را بگویند ولی من از این که کسی بگوید من آمده ام جای پورحیدری و حجازی را بگیرم، ناراحت می شوم. من با آن دو مرحوم رفیق بودم ولی واقعا جرات نمی کنم از این حرف ها بزنم. واقعا نمی دانم چرا باید یک نفر خودش را در حد آن دو مرحوم معرفی کند؟ اگر انتقاد دارید، مثل خیلی های دیگر انتقادتان را بکنید و راه حل ارائه دهید، چرا از آن دو مرحوم حرف به میان می آورید؟

مدیرفنی استقلال افزود: اگر قرار بود که هر کسی بتواند جای پورحیدری و حجازی را پر کند، دیگر آن دو پورحیدری و حجازی نبودند. من توصیه ام به این جوان ها این است که از دیگران حرفی نزنند و هر حرفی دارند، از جانب خودش بگویند. من با شناختی که از مرحوم پورحیدری و حجازی دارم، می دانم اگر آن دو زنده بودند، از این که باشگاه استقلال در حال خلاصی از بدهی های چند ده میلیاردی است، خوشحال می شدند و از مدیران باشگاه بابت انجام این کار بزرگ تشکر هم می کردند. جوان ترها باید بدانند این باشگاه در دهه 60 و اوایل 70 با چه مصائبی خودش را حفظ نموده و به جای یاری به این باشگاه، نمی دانم چرا فکر می نماید با انتقادهایی که هرکسی می تواند بدون انصاف مطرح کند، به تیم یاری کند؟

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 962

به "عبداللهی: هر کسی حق دارد درباره استقلال صحبت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبداللهی: هر کسی حق دارد درباره استقلال صحبت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید